Man of the Match speelronde 11
Terug
Man of the Match speelronde 11
Laatst bijgewerkt:

Reutum heeft afgelopen zondag een 1-0 overwinning geboekt op Sportclub Overdinkel. Net als in de eerdere zege op Saasveldia speelde het collectief compact en gedisciplineerd, terwijl Overdinkel meer balbezit had maar weinig grote kansen creëerde.

Vlak voor rust maakte Dani het verschil door een snelle omschakeling, opgezet door Mark, koelbloedig af te ronden. In de tweede helft hield doelman Tulk zijn ploeg met enkele goede reddingen op de been. Dankzij sterke organisatie en teamspirit bleven de drie punten in Reutum. Nu over tot de Man of the Match van deze wedstrijd, eigenlijk had iedereen in het elftal dit wel kunnen zijn gezien de strijdlust die er aanwezig was. Maar de Man of the Match van deze wedstrijd is geworden: 

Ramon Eerdman!

Aankomende zaterdag neemt Reutum het op tegen Kosc. Een spannende wedstrijd waarin 3 punten belangrijk zijn. Ook tijdens deze wedstrijd zal er weer een Man of the Match gekozen worden.


Recent nieuws