nieuws   21 maart 2020     1 foto
Zorg goed voor jezelf en elkaar

Ondanks dat wij voor ongeveer alle denkbare scenario’s wel een draaiboek hebben en inmiddels expert zijn in het herinrichten van competities, zijn wij nu dag en nacht bezig om de gevolgen van het coronavirus te verwerken. Ons voetbalhart is uiteraard geraakt omdat het volledige voetbal stilligt. Maar wat om ons heen overheerst is begrip en overtuiging. Gezondheid gaat voor alles. Ook voor voetbal. We zijn jullie als voetballers en fans dankbaar voor het begrip dat we van velen van jullie krijgen. Er zijn moeilijke beslissingen genomen en wellicht volgen er meer. Het is prettig om te merken dat in zo’n voor iedereen moeilijke periode het voetbalpubliek achter ons staat. Bedankt daarvoor.

Sportieve groet,

Zeist, 19 maart 2020

Just Spee, Eric Gudde en Jan Dirk van der Zee