nieuws   11 februari 2019     1 foto
Zevende kaartavond v.v. Reutum prooi voor Wim Wichman en Rob Huiskes


Reutum -  De zevende en dus de voorlaatste kaartavond voor de bonakers en hartenjagers bij de vv Reutum zit er alweer op. Bij de Bonakers was het Wim Wichman die er met de eerste prijs vandoor ging. Rob Huiskes was er weer eens na lange tijd en ging er prompt met de eerste prijs vandoor richting Agelo. Wim kaartte in de 4 ronden van tien potjes 29 punten bijeen. Nummer twee en drie werden gelijk Gerrit Oerbekke en Johnny Huiskes met 20 punten, op gepaste afstand dus.Bij het Hartenjagen was het iets spannender.

Rob vergaarde in 4 ronden van tien 148 punten bijeen. Nummer twee werd de kaartkoning van afgelopen jaar Jeffrey Lammerink. Hij kaartte 154 punten. Bart Hulskotte werd derde met 169 punten. Een gezellige avond met 2 goede winnaars. Alles is nog mogelijk tijdens de finaleavond. De  data voor deze grote finale is 8 maart. Noteer deze data dus direct in uw agenda.

Aanvang 20.00 uur.