nieuws   04 maart 2021     1 foto
Weekend 6 – 7 Maart beslissing 3e periode

Nu we het moeten doen zonder de competitie bij de senioren en junioren kunnen we het des te meer hebben over de TOTO. Dit spel leeft in Reutum en is dit jaar ook weer bijzonder lastig te voorspellen schijnt.
In de derde van de 4 periode’s zijn we nu gekomen tot ronde 7. Er konden tot dusver 56 punten behaald worden. Op dit moment hebben we 1 speler die op 38 punten staat, op de voet gevolgd door wederom 1 speler met 37 punten en een 5-tal spelers met 36 punten. De volgende ronde is dus super belangrijk voor de derde periode (waar € 50,00 te winnen valt) en natuurlijk is dit de opmaat voor de eindzege. Een uitglijder van de koploper betekent dat de achtervolging zomaar de hoofdprijs op kan eisen.

In het totaalklassement is het ook zeer spannend, hierin hebben we 2 koplopers met 118 punten (van de 184), 1 achtervolger op 1 punt en hierachter een gaatje op wederom 1 achtervolger met 115 punten. Er zijn dus nog volop redenen om een goede TOTO in te vullen voor de volgende rondes.
Heel veel wijsheid, kennis en geluk gewenst.

De organisatie.