nieuws   23 augustus 2022     1 foto
VV Reutum TOTO 2022-2023 van start.

De start van de TOTO seizoen 2022 – 2023 begint in het weekend van 10 -11 September. Wie wordt de opvolger van winnaar Frans Veenhuis? Of wint hij zelf weer?
De bezorgers/ophalers (2 oudgedienden en 2 nieuwe jeugdleden) komen het weekend van 3 September langs om deze 1e TOTO rond te brengen en om ze dan een week later voor de eerste spelronde weer op te halen.
Handig is om met hen een plekje af te spreken waar u de toto neerlegt voor als u toevallig niet thuis bent. Ook om een dagdeel af te spreken, de jeugdleden voetballen zaterdag ’s morgens of ’s middags.

Dat dit jaar anders is dan afgelopen jaren, komt doordat er een WK ergens in November is geplandL
De organisatie staat dus voor een uitdaging om wedstrijden te vinden rond die tijd hierin is het nog een beetje zoeken.

We hebben er weer een aantal nieuwe spelers bij gekregen en voor hen is het misschien wel makkelijk om de spelregels door te lezen. Mochten er meer mensen willen mee spelen, graag even contact opnemen met Dennis Morskieft.

Er is een startbedrag van ruim € 120,00 omdat de laatste TOTO van afgelopen seizoen er niet is uit gegaan.

Veel plezier en succes met het invullen.

Het reglement van de VV Reutum Toto:

https://www.vvreutum.nl/upload/downloads/VV%20Reutum%20Toto%20Reglement%202022-2023.pdf