nieuws   15 juli 2019     1 foto
Voorlopige competitieindeling vv Reutum jeugd seizoen 2019-2020
Ook de voorlopige indeling van de jeugdcompetities is door de KNVB op 15 juli bekend gemaakt.
De Reutum teams zijn behalve het G-team allemaal ingedeeld in een najaarscompetitie.
De definitieve (genummerde) indeling en het wedstrijdprogramma wordt op 18 augustus vrijgegeven .
De bekerindeling wordt op 28 juli bekend gemaakt
 
 Reutum JO-19-1, 1e klasse 6 (najaar)  
1 ---- Vosta JO19-1 ---- 14:30
2 ---- Sportclub Overdinkel JO19-1 ---- 14:30
3 ---- Quick '20 JO19-2 ---- 14:30
4 ---- De Esch JO19-1 ---- 13:30
5 ---- UD W. JO19-1 ---- 14:30
6 ---- Reutum JO19-1 ---- 16:00
7 ---- Avanti W. JO19-1 ---- 15:00
8 ---- Sparta E. JO19-2 ---- 12:00
9 ---- DSVD JO19-1 ---- 14:30
10 ---- Losser JO19-2 ---- 12:30
11 ---- UDI JO19-1 ---- 14:30
    
Reutum G-team , 1e klasse 3 (jaarcomp.)  
1 ---- Rigtersbleek JG1 ---- 13:00
2 ---- De Esch JG1 ---- 12:30
3 ---- NEO JG1 ---- 11:00
4 ---- Rigtersbleek JG2 ---- 13:00
5 ---- Tubantia JG1 ---- 10:45
6 ---- Reutum JG1 ---- 12:30
7 ---- DOS '37 JG1 ---- 11:00
8 ---- ST: Grol/ Longa '30 JG2G ---- 11:45
    
Reutum JO-17-1, 3e klasse 16 (najaar)  
1 ---- ATC'65 JO17-4 ---- 15:00
2 ---- DTC '07 JO17-1 ---- 14:30
3 ---- Quick '20 JO17-5 ---- 12:45
4 ---- SDC '12 JO17-3 ---- 14:30
5 ---- Berghuizen JO17-1 ---- 12:45
6 ---- TVC '28 JO17-2 ---- 14:30
7 ---- VMC JO17-2G ---- 11:00
8 ---- Reutum JO17-1 ---- 14:30
9 ---- Avanti W. JO17-3 ---- 15:00
10 ---- Losser JO17-3 ---- 14:30
11 ---- Tubantia JO17-2 ---- 12:00
    
Reutum JO15-1, 3e klasse 09 (najaar)  
1 ---- NEO JO15-4 ---- 12:15
2 ---- ATC'65 JO15-4 ---- 11:15
3 ---- Fleringen JO15-1 ---- 14:00
4 ---- Oranje Nassau JO15-4 ---- 9:30
5 ---- Quick '20 JO15-4 ---- 11:15
6 ---- De Esch JO15-2 ---- 11:00
7 ---- BWO JO15-4 ---- 11:15
8 ---- FC Berghuizen JO15-2M ---- 12:45
9 ---- TVC'28 JO15-2G ---- 12:30
10 ---- Reutum JO15-1 ---- 14:00
11 ---- KOSC JO15-2 ---- 10:00
12 ---- Zenderen Vooruit JO15-1 ---- 13:00
    
Reutum JO13-1G, 1e klasse 08 (najaar)  
1 ---- NEO JO13-2 ---- 11:00
2 ---- SVZW JO13-1 ---- 9:30
3 ---- Stevo JO13-1G ---- 11:15
4 ---- MVV '29 JO13-1 ---- 11:15
5 ---- Luctor Et Emergo JO13-1 ---- 11:15
6 ---- DOS '37 JO13-1G ---- 9:15
7 ---- TVC JO13-1G ---- 10:00
8 ---- UD W. JO13-1G ---- 11:00
9 ---- Reutum JO13-1G ---- 11:00
10 ---- KOSC JO13-1 ---- 11:30
11 ---- Tukkers De JO13-1 ---- 11:30
12 ---- PH JO13-1G ---- 10:00
   
Reutum JO12-1, 2e klasse 17 (najaar)  
1 ---- Reutum JO12-1 ---- 11:00
2 ---- SVZW JO12-1 ---- 9:30
3 ---- PH JO12-1 ---- 8:30
4 ---- Heracles avc JO12-2 ---- 9:45
5 ---- Achilles '12 JO12-2 ---- 9:45
6 ---- La Premiere JO12-1G ---- 12:00
    
Reutum MO11-1, 2e klasse 12 (najaar)  
1 ---- Bergentheim MO11-1 ---- 9:00
2 ---- Hardenberg '85 MO11-1 ---- 8:30
3 ---- TVC '28 MO11-1 ---- 9:00
4 ---- ST: SVV'56/Kloosterhaar MO11-1 ---- 10:30
5 ---- Reutum MO11-1 ---- 10:00
6 ---- KOSC MO11-1 ---- 10:00
    
Reutum JO11-1, 1e klasse 15 (najaar)  
1 ---- NEO JO11-2 ---- 9:30
2 ---- SVZW JO11-1G ---- 8:15
3 ---- Luctor Et Emergo JO11-1G ---- 10:00
4 ---- Vroomshoopse Boys JO11-1 ---- 8:30
5 ---- DETO JO11-1 ---- 9:45
6 ---- DOS '37 JO11-1G ---- 9:30
7 ---- Den Ham JO11-1 ---- 10:00
8 ---- TVC '28 JO11-1 ---- 10:00
9 ---- Enter Vooruit JO11-1 ---- 10:00
10 ---- Reutum JO11-1 ---- 10:00
11 ---- Hellendoorn v.v. JO11-1 ---- 9:45
12 ---- PH JO11-1 ---- 8:30
    
Reutum JO10-1G, 2e klasse 10 (najaar)  
1 ---- DETO JO10-1 ---- 9:45
2 ---- Reutum JO10-1G ---- 10:00
3 ---- Heracles avc JO10-2 ---- 8:30
4 ---- Excelsior'31 JO10-2 ---- 9:30
5 ---- Marienberg JO10-1G ---- 9:30
6 ---- TVC '28 JO10-2 ---- 10:00
7 ---- De Zweef JO10-2G ---- 8:45
8 ---- Luctor Et Emergo JO10-2 ---- 10:00
9 ---- PH JO10-1 ---- 8:30
10 ---- Hulzense Boys JO10-1 ---- 10:15
11 ---- SVV '56 JO10-1 ---- 9:00
12 ---- HHC Hardenberg JO10-2 ---- 9:30
    
Reutum JO9-1, 3e klasse 15 (najaar)  
1 ---- NEO JO9-4 ---- 8:30
2 ---- Heracles avc JO9-3G ---- 8:30
3 ---- Oranje Nassau JO9-4 ---- 8:30
4 ---- DOS '37 JO9-1G ---- 8:30
5 ---- DOS '37 JO9-2G ---- 8:30
6 ---- RKSV Bornerbroek JO9-1G ---- 9:00
7 ---- Voorwaarts V. JO9-1 ---- 9:00
8 ---- Voorwaarts V. JO9-2 ---- 9:00
9 ---- Reutum JO9-1 ---- 9:00
10 ---- PH JO9-2G ---- 8:30
11 ---- Enter JO9-2 ---- 9:00
12 ---- Tukkers De JO9-3 ---- 8:45
    
Reutum JO8-1, 4e klasse 19 (najaar)  
1 ---- Bornerbroek JO8-1 ---- 9:00
2 ---- Tukkers De JO8-2G ---- 8:45
3 ---- DOS '37 JO8-1 ---- 8:30
4 ---- Langeveen JO8-1 ---- 9:00
5 ---- Reutum JO8-1G ---- 9:00
6 ---- Heracles avc JO8-2 ---- 8:30
7 ---- Oranje Nassau JO8-3 ---- 9:30
8 ---- Hellendoorn v.v. JO8-3G ---- 8:30
9 ---- ASV '57 JO8-1G ---- 9:00
10 ---- Fleringen JO8-1 ---- 9:00
11 ---- MVV '69 JO8-1 ---- 9:00
12 ---- Kloosterhaar JO8-1 ---- 9:30