nieuws   15 juli 2019     1 foto
Voorlopige competitieindeling senioren seizoen 2019-2020

De voorlopige indeling van de senioren competities heren/ vrouwen en G-seniorenteam is door de KNVB op 15 juli bekend gemaakt.
De definitieve (genummerde) indeling en het wedstrijdprogramma wordt op 18 augustus vrijgegeven.
De bekerindeling wordt op 28 juli bekend gemaakt.

Reutum 1 3e Klasse A  ( zie ander nieuwsitem)
1 ---- MVV '29 1 ---- 14:00
2 ---- Luctor Et Emergo 1 ---- 14:00
3 ---- Tukkers De 1 ---- 14:00
4 ---- Borne 1 ---- 14:00
5 ---- DSVD 1 ---- 14:00
6 ---- TVO 1 ---- 14:00
7 ---- RSC 1 ---- 14:00
8 ---- LSV 1 ---- 14:00
9 ---- Saasveldia 1 ---- 14:00
10 ---- W.V.V.'34 1 ---- 14:00
11 ---- Grol 1 ---- 14:30
12 ---- Losser 1 ---- 14:00
13 ---- Avanti W. 1 ---- 14:00
14 ---- Reutum 1 ---- 14:00
    
Reutum 2, 3e klasse  A ( A categorie)  
1 ---- MVV '29 3 ---- 10:45
2 ---- KOSC 3 ---- 11:00
3 ---- RSC 2 ---- 11:00
4 ---- Quick '20 2 ---- 11:00
5 ---- LSV 2 ---- 10:45
6 ---- Losser 2 ---- 10:45
7 ---- EMOS 2 ---- 10:30
8 ---- Avanti W. 3 ---- 10:00
9 ---- Reutum 2 ---- 9:30
10 ---- UD W. 2 ---- 11:15
11 ---- Sportclub Overdinkel 2 ---- 10:45
12 ---- SDC '12 3 ---- 10:45
    
Reutum 3, 7e klasse 30  
1 ---- MVV '29 7 ---- 10:45
2 ---- KOSC 7 ---- 11:00
3 ---- Tukkers De 6 ---- 11:00
4 ---- Tukkers De 7 ---- 11:00
5 ---- RSC 6 ---- 12:30
6 ---- Vasse 3 ---- 10:00
7 ---- Fleringen 3 ---- 10:00
8 ---- Reutum 3 ---- 11:15
9 ---- UD W. 8 ---- 11:00
10 ---- Stevo 8 ---- 10:45
11 ---- La Premiëre 4 ---- 10:00
12 ---- Vasse 4 ---- 10:00
    
Reutum Veteranen, zondag 1e klasse 1  
1 ---- Vasse VE1 ---- 10:00
2 ---- Manderveen VE1 ---- 9:30
3 ---- Rigtersbleek VE1 ---- 9:30
4 ---- EFC PW 1885 VE1 ---- 9:30
5 ---- Fleringen VE1 ---- 9:30
6 ---- Reutum VE1 ---- 9:00
7 ---- Langeveen VE1 ---- 9:15
8 ---- UDI VE1 ---- 9:30
9 ---- De Tubanters1897 VE1 ---- 10:00
10 ---- Zenderen Vooruit VE1 ---- 9:00
11 ---- DTC '07 VE1 ---- 9:00
12 ---- Saasveldia VE1 ---- 9:00
13 ---- EMOS VE1 ---- 9:30
14 ---- Quick '20 VE1 ---- 9:00
    
Reutum Vrouwen, 5e klasse 7  
1 ---- Tubantia VR2 ---- 11:45
2 ---- Saasveldia VR1 ---- 11:00
3 ---- De Zweef VR1 ---- 12:00
4 ---- UD W. VR1 ---- 11:00
5 ---- Manderveen VR1 ---- 13:00
6 ---- Reutum VR1 ---- 12:00
7 ---- Borne VR1 ---- 12:30
8 ---- RSC VR1 ---- 13:00
9 ---- Juventa '12 VR1 ---- 11:30
10 ---- TVC '28 VR2 ---- 11:00
11 ---- SDC '12 VR1 ---- 12:30
12 ---- s.v. Rijssen VR1 ---- 11:45
    
Reutum G-team Senioren, 2e klasse 4  (Zaterdag)  
1 ---- Achilles '12 G1 ---- 9:45
2 ---- De Esch G2 ---- 12:30
3 ---- Oranje Nassau G1 ---- 11:00
4 ---- Rigtersbleek G2 ---- 10:30
5 ---- Rigtersbleek G3 ---- 10:30
6 ---- SVZW G1G ---- 10:30
7 ---- ST DOS'37/DETO G1 ---- 11:00
8 ---- SVV '91 G1 ---- 12:00
9 ---- Reutum G1 ---- 10:30