Voorbeschouwing 30 maart tm 3 april 2024
Terug
Voorbeschouwing 30 maart tm 3 april 2024
Laatst bijgewerkt:

UITGEKLEED VOETBALWEEKEND TIJDENS PASEN 

Het Paasweekend staat voor de deur. Dat betekent een uitgekleed voetbalweekend voor VV Reutum. Op Paaszaterdag komen drie jeugdteams in actie. VV Reutum MO15-1 speelt een uitwedstrijd bij NEO MO15-1. Het Reutumse negental reist als trotse koploper af naar Borne om het op te nemen tegen de nummer acht van de competitie, daarmee staat NEO op de laatste plek. VV Reutum wist alle zes de duels tot nog toe te winnen. Nummer twee TVC’28 wist echter ook nog alle vijf de gespeelde wedstrijden te winnen waardoor het ongekend spannend is in deze competitie. 

VV Reutum JO15-1 speelt op de eigen Kottenbrei tegen SVVN JO15-1JM. Dit betekent de nummer vijf tegen de nummer tien van de competitie. Op papier moet het de Reutumse voetballers dus lukken om de drie punten in eigen huis te houden. Hopelijk leidt het opbouwen van het paasvuur niet teveel af tijdens de wedstrijd. Vanaf 13.30 uur is dit duel te aanschouwen aan de Holsmanweg. 

Een half uur later trapt VV Reutum JO19-1 af tegen dezelfde ploeg als JO15-1. SVVN JO19-1 is de tegenstander om 14.00 uur. Het betreft een wedstrijd in de middenmoot van de competitie. Wil VV Reutum nog wat hoger op de ranglijst komen dan is een overwinning op de nummer zes noodzakelijk. Als nummer acht is het gat nu namelijk nog overbrugbaar. 

Na een vrije Paaszondag, met hopelijk veel deelnemers bij de Reutumse Paassterrit, wacht ons een Tweede Paasdag met twee voetbalwedstrijden. VV Reutum 2 en VV Reutum 4 spelen beide een thuisduel. Om 09.30 uur de kraker der krakers in de competitie bij het tweede. VV Reutum 2 ontvangt namelijk STEVO 4. Deze teams hebben de afgelopen jaren alles in de strijd gegooid om van elkaar te winnen. Dit jaar zijn ze weer elkaars concurrenten om de bovenste plekken in de competitie en dus zal het een mooie strijd worden. Vanaf 10.30 uur speelt het Vierde thuis tegen Langeveen 4. Na twee nederlagen op rij heeft het vierde het winstgevoel vorige week weer opgepakt door met 0-1 bij Stevo 6 te winnen. Hoewel de bovenste plek even uit zicht is verdwenen is winst op Langeveen noodzakelijk om de druk op koploper KOSC 6 op te voeren. 

Allen een fijn Paas- & voetbalweekend! 

Uitslagen Paaszaterdag 30 maart 2024
Reutum JO19-1 - SVVN JO19-1 ----4-5
Reutum JO15-1 - SVVN JO15-1JM ----3-1
NEO MO15-1 - Reutum MO15-1 (9-tal) ----0-13

Uitslagen 2e Paasdag 1 april 2024
Reutum 2 - Stevo 4 ----3-3
Reutum 4 - Langeveen 4 ----6-4

Derde Klasse A
Uitslag donderdag 28 maart 2024
Ruurlo 1 - FC Trias 1 ----1-0
Programma 2e Paasdag 1 april 2024
DTC '07 1 - Lemelerveld 1 ---- afgelast

Recent nieuws