nieuws   18 november 2021     1 foto
Voorbeschouwing - Programma-Uitslagen 19 tm 26 november 2021

Zondag is de wedstrijd Avanti Wilskracht 1 – VV Reutum 1  afgelast vanwege (mogelijke) Coranabesmettingen.

Competitievoetbal gaat door bij VV Reutum, helaas zonder publiek op de Kottenbrei.
Vrijwilligersavond afgelast.

In deze Corona-tijden worden we steeds meer beperkt in het doen van leuke activiteiten. 
De geplande vrijwilligersavond op vrijdag 26 november gaat vanwege de verscherpte coronamaatregelen niet door.
Gelukkig voor alle VV Reutum-spelers mogen we aankomend weekend wel weer ‘de wei’ in om onze favoriete sport uit te oefenen. Dit gaat helaas gepaard zonder toeschouwers aan de lijn wegens Corona-maatregelen. 
 
In deze voorbeschouwing gaan we eerst even terugblikken op twee mooie gebeurtenissen afgelopen week. Ten eerste is het goed om te melden dat de chocoladeletteractie weer succesvol is geweest. De Reutumse ‘hulppieten’ gingen langs de deur en menig huishouden in en buiten het dorp kan dit weekend genieten van een blokje VV Reutum-chocolade. Desondanks zijn er enkele chocoladeletters over die nog te koop zijn. Voor Reutumse-voetballers na afloop van een voetbalwedstrijd in de kantine en voor ieder andere belangstellende bij Dennis Morskieft (06-13719529). Daarnaast speciale aandacht voor VV Reutum JO17 dat afgelopen woensdag met 1-5 won op bezoek bij Nieuwleusen JO17. Daardoor bekert het als één van de weinige elftallen door op weg naar eremetaal. Chapeau boys/girls! 
 
Vrijdagavond trappen JO19  en Reutum 4 het voetbalweekend af
Komend voetbalweekend begint voor VV Reutum al op vrijdagavond als JO19 op bezoek gaat bij de leeftijdsgenoten van SDC. Na een lastige competitiestart heeft het hoogste jeugdteam van VV Reutum de draad op gepakt zo lijkt het. Een knappe overwinning op Fleringen werd opgevolgd met een 3-3 gelijkspel in Bornerbroek. Aankomend weekend moet de lijn van ‘punten pakken’ worden doorgetrokken tegen nummer laatst SDC om weer een sprongetje op de ranglijst te maken. 
En ook het vierde zal thuis willen winnen, want tegenstander Langeveen is met nul verzamelde punten terug te vinden op de laatste plek van de competitie. 
 
Veel uitwedstrijden en kraker op zaterdag
Voor veel juniorenteams van VV Reutum staan eveneens uitwedstrijden op het programma. Zo wordt er aankomend weekend afgereisd naar SVVN JO15, GFC JO14, Markelo JO12, Saasveldia JO9 en Bruchterveld MO13. Voor VV Reutum JO17 staat op papier een spannend potje te wachten. Quick’20 JO17-3 meldt zich op zaterdagmiddag op de Kottenbrei en dat is een echte concurrent te noemen. Na zes gespeelde wedstrijden heeft VV Reutum tien punten verzameld tegenover de twaalf van Quick. De ultieme kans om over de Oldenzalers heen te gaan en de top drie van de competitie in het vizier te krijgen. VV Reutum JO17-1 staat nu nog op de vijfde plek. In de ochtend spelen JO11-1 en JO9-2 thuis tegen NEO en Saasveldia.
Reutum JO8 is afgelast vanwege coronabesmettingen. OoK het G-team komt dit weekend niet in actie.
 
Zondag 
Op zondag komen 5 seniorenteams van VV Reutum in actie. Om 09.00 uur trappen de Veteranen af tegen DSVD. Een zware wedstrijd, zo lijkt de competitiestand aan te geven. Koploper DSVD komt met nul verliespunten naar de Kottenbrei. VV Reutum Vrouwen 1 gaan op bezoek bij RSC en zullen drie punten mee naar huis willen nemen om koploper TVC in het vizier te houden. Reutum 3 speelt  een thuiswedstrijd, de aftrap van hun wedstrijden vindt namelijk plaats om 11.15 uur. Het derde weet wat het te doen staat: winnen om de rechtstreekse streep richting een overduidelijk kampioenschap verder door te trekken.  
Voor VV Reutum 1 en VV Reutum 2 staan lastige uitwedstrijden voor de deur. Het tweede mag zondagochtend op bezoek bij UD in Weerselo. De geel-zwarte formatie heeft in de derde klasse tot op heden twee punten meer verzameld dan het team van Rob Veelers en co, mede door het (toch wat teleurstellende) gelijke spel waarmee VV Reutum vorige week het veld afstapte. 
 
Allen toch ondanks de afgelastingen een fijn voetbalweekend toegewenst! 
 
Uitslagen vrijdag 19 november 2021
Reutum 4 - Langeveen 3 ----4-1
SDC '12 JO19-2 - Reutum JO19-1----3-3

Uitslagen zaterdag 20 november 2021
Reutum JO17-1 - Quick '20 JO17-3 ----5-2
SVVN JO15-1 - Reutum JO15-1----4-3
GFC JO14-1JM - Reutum JO14-1----6-0
Markelo JO12-1 - Reutum JO12-1----4-1
Reutum JO11-1 - NEO JO11-2 ---5-4
Saasveldia JO9-1 - Reutum JO9-1----2-4
Reutum JO9-2 - Saasveldia JO9-2  ----8-3
Bruchterveld MO13-1 - Reutum MO13-1----1-6
Uitslagen zondag 21 november 2021
UD W. 2 - Reutum 2 ----0-2
Reutum 3 - SDC '12 7 ----13-1
Reutum 35+1 - DSVD 35+1 ----0-2
RSC VR1 - Reutum VR1---8-5
Afgelast:
Avanti W. 1 - Reutum 1 ---- afgelast

Uitslagen Derde Klasse A
Borne 1 - LSV 1  ----2-3
DSVD 1 - Losser 1   ----1-1
MVV '29 1 - TVO 1    ----0-3
RSC 1 - W.V.V.'34 1    ----1-2
Tukkers De 1 - Saasveldia 1    ----5-2
UDI 1 - Luctor Et Emergo 1    ---- 2-2
Avanti W. - Reutum 1 ---- afgelast
** De Tukkers 1  1e periodekampioen, Gefeliciteerd !