Voorbeschouwing - Uitslagen 18 - 20 mei 2024
Terug
Voorbeschouwing - Uitslagen 18 - 20 mei 2024
Laatst bijgewerkt:

Reutum 1 verloor vanmiddag in eigen huis van WVV’34 met 2-5. In de eerste helft nam WVV’34 al een 0-3 voorsprong. In de tweede helft kwam Reutum nog terug tot 2-3 door mooie doelpunten van Mats en Jordi. Uiteindelijk liep WVV’34 uit naar 2-5. Reutum staat nu 12e en moet nu definitief nacompetitie spelen voor handhaving in de Derde Klasse. Volgende week het laatste competitieduel uit tegen Eilermark en op zondag 2 juni begint de nacompetitie.

Voorbeschouwing:

Pinksterweekend voor veel teams de afsluiter van het voetbalseizoen 

Veel voetbalteams van VV Reutum komen in het Pinksterweekend voor de laatste keer dit voetbalseizoen in actie. Hoewel een enkel team nog strijdt om belangrijke punten, kunnen veel voetballers freewheelend het veld in. Om het uitstekende seizoen te vieren houden de voetballers van het Vrouwen Elftal op Tweede Pinksterdag een feest op de Kottenbrei. Een prachtig initiatief om te proosten (en te zingen) op een mooi voetbalseizoen met z’n allen, so be there!

Op zaterdagochtend opent VV Reutum JO8-1JM om 08.30 uur de voetbaldag met een thuiswedstrijd tegen TVC’28 JO8-2. Een half uur later speelt VV Reutum JO13-1 de laatste wedstrijd van het seizoen in en tegen Den Ham. Daarmee komt een eind van een mooi avontuur in de hoofdklasse ten einde voor dit team. Tussen grote clubs als HHC Hardenberg, PH, NEO en Oranje Nassau wist VV Reutum zich staande te houden en zelfs bovenin mee te draaien. Bij winst op laagvlieger Den Ham behoort zelfs een eindklassering als nummer drie van de competitie tot de mogelijkheden. Op de eigen Kottenbrei spelen VV Reutum JO11-1 en VV Reutum JO9-1JM beide vanaf 09.30 uur een thuiswedstrijd. UD Weerselo JO11-1 en avc Heracles JO9-2JM draven op als tegenstanders. 

VV Reutum JO11-2JM speelt de laatste competitiewedstrijd op bezoek bij MVV’29 JO11-1. Het is de laatste kans voor de Reutummers om de laatste plek te verlaten. Voor het negental van VV Reutum MO15-1 staan nog twee belangrijke wedstrijden te wachten. Na twaalf wedstrijden staan de meiden gezamenlijk met TVC’28 MO15-1 bovenaan (beide 33 punten) en dus is de kans groot dat de kampioen op basis van doelsaldo gekroond wordt. Met wedstrijden tegen laagvliegers ATC en BWO voor de boeg is het devies voor VV Reutum: doelpunten maken! Op het middaguur trapt VV Reutum JO17-1 af tegen s.v. Rijssen JO17-1, dit betreft een wedstrijd tussen de middenmoter uit Rijssen en laagvlieger uit Reutum. Na dit duel wachten er nog twee voor VV Reutum JO17-1. Voor VV Reutum G1JM staat wel de seizoensafsluiter op het programma. Om 12.30 uur komt NEO G1 als kampioen naar de Kottenbrei, maar VV Reutum zal als nummer drie van de competitie willen laten zien dat ze zich kunnen meten aan de beste van de tweede klasse. Een uur later speelt VV Reutum JO15-1 de laatste thuiswedstrijd voor VV Reutum op deze zaterdag. Ook zij ontvangen de koploper van de competitie, maar van een kampioenschap is nog geen spake. Tegenstander Almelo JO15-1 staat ongeslagen aan kop maar heeft evenveel punten als Enter JO15-1 dat al is uitgespeeld. Het doelsaldo is +3 in het voordeel van de Almeloërs. Bij een 4-0 overwinning van VV Reutum wordt het kampioenschap in zicht van de haven uit handen genomen. VV Reutum JO19-1 sluit het seizoen af in het mooie Oldenzaal. Op bezoek bij concurrent Quick’20 JO19-5 betekent een driepunter in ieder geval één plek omhoog op de ranglijst en wellicht wel twee. Op die manier kan het jongste jeugdteam van VV Reutum de matige tweede competitiehelft toch nog voorzien van een minimale hoeveelheid glans. 

Na een, voor VV Reutum, voetballoze Eerste Pinksterdag komen op Tweeede Pinksterdag alle seniorenteams in actie. VV Reutum 3 mag het spits afbijten en zal de wekker moeten zetten. Om 09.00 uur worden de spelers van het derde scherp en warm aan de aftrap verwacht op de velden van DTC in Lattrop. Hoewel veel teams de laatste wedstrijd spelen, staan er voor het derde inclusief de uitwedstrijd bij DTC nog vier op het programma. Mooiweervoetballers zullen we maar zeggen. Ook voor de Veteranen is het Tweede Pinksterdag vroeg dag. Zij spelen vanaf 09.00 uur in Deurningen tegen DSVD. Een half uur later de eerste thuiswedstrijd op de Kottenbrei als VV Reutum 2 het opneemt tegen DTC’07 2. Dit had een kampioenskraker moeten worden, maar het tweede heeft de afgelopen twee wedstrijden verloren waardoor de bovenste plek in de competitie is vergeven. Ook voor VV Reutum 4 staat er niet veel meer op het spel als ze om 10.45 uur de laatste wedstrijd van het seizoen spelen bij TVC’28 9. Voor het Vrouwen Elftal ligt dat toch anders. Hoewel de eindklassering in de competitie er niet meer zoveel toedoet zullen de vrouwen op eigen veld willen winnen van TVC ’28 VR2. Dat heeft alles te maken met het middagprogramma. Door de uitstekende prestaties van dit elftal is er op zondagmiddag na afloop van de wedstrijd van het eerste een flinke party georganiseerd in de eigen kantine (en hopelijk op het terras) van de Kottenbrei. Met Zanger Pedro zullen de welbekende melodieën vanaf 16.00 uur over de voetbalvelden klinken. Komt allen om met elkaar te proosten op een mooi voetbalseizoen! 

Hoewel de spelers van het eerste elftal zich ongetwijfeld in het feestgedruis zullen storten zondagmiddag is er van een seizoensafsluiting absoluut nog geen sprake. Integendeel, de mannen van Peter Bokma doen er na de winstpartij van afgelopen zondag in Heeten alles aan om nog zolang mogelijk te mogen voetballen. Nacompetitie om handhaving ligt namelijk binnen handbereik. Om daar al zeker van te zijn en om zo hoog mogelijk te eindigen zullen de blauw-gelen van WVV’34 willen winnen. De ploeg uit Hengevelde heeft daarentegen ook nog alle reden om te strijden voor drie punten. WVV staat namelijk op de tweede plek met veertig punten, maar voelt de hete adem van Delden (ook 40 punten) en Wijhe (39 punten).
Het belooft dus een zinderende strijd te worden en hopelijk een mooi voorprogramma voor het vele Reutumse publiek dat naar het feest (waar ook aandacht is voor de stafleden en speler die stoppen bij Reutum1 )  op de Kottenbrei komt.
Pupil van de Week is Tess Deterink en zij voetbalt in Reutum JO11-2.
Tot zondag!

Allen een fijn (voetbal)weekend! 

Uitslagen zaterdag 18 mei 2024
Reutum G1JM - NEO G1 o.l.v. Ralf Benerink ----0-7
Quick '20 JO19-5 - Reutum JO19-1 ----2-6
s.v. Rijssen JO17-1 - Reutum JO17-1JM ----5-3
Reutum JO15-1 - Almelo JO15-1 ----1-4
Den Ham JO13-1JM - Reutum JO13-1 ----0-0
Reutum JO11-1 - UD W. JO11-1 ----12-3
MVV '29 JO11-1 - Reutum JO11-2JM ----12-3
Reutum JO9-1JM - avc Heracles JO9-2JM ----7-1
Reutum JO8-1JM - TVC '28 JO8-2 ----8-1
Reutum MO15-1 (9-tal) - ATC'65 MO15-2 ----10-0
Instroom JO7 - Instroom JO7 met 12 (!) teams

Uitslagen Tweede Pinksterdag 20 mei 2024
Reutum 1 - WVV'34 1 ----2-5
Reutum 2 - DTC '07 2 ----3-3
DTC '07 3 - Reutum 3 ----3-0
TVC '28 9 - Reutum 4 ----6-2
DSVD 35+1 - Reutum 35+1 ----1-1
Reutum VR1 - TVC '28 VR2 ----5-1

Derde Klasse A
Programma 2e Pinksterdag
DSVD 1 - MVV '29 1     ----3-3
DTC '07 1 - Reunie 1    ----2-3
Delden 1 - Heeten 1     ---- 5-0
FC Trias 1 - Eilermark 1     ----2-1
Reutum 1 - WVV'34 1        ---- 2-5
Ruurlo 1 - Lemelerveld 1     ----1-1
Wijhe '92 1 - Sc. Overwetering 1  ---- 3-1

Recent nieuws