nieuws   20 oktober 2022     1 foto
Voorbeschouwing - Programma - 21 tm 23 oktober 2022
Rustig voetbalweekend op komst voor VV Reutum>
 
De herfstvakantie heeft zijn intrede gedaan en inmiddels zijn de meeste dagen van de week vrijaf alweer verleden tijd. Desondanks is het voetbalprogramma voor aankomend weekend amper gevuld.  

Op vrijdagavond komen de ervaren mannen van 35+ in actie in de zeven tegen zeven competitie. In Tubbergen neemt VV Reutum het op tegen TVC, BZSV de Blauwwitters, Stevo en Fleringen. Tegen diezelfde ploegen werd vorige week ook afgetrapt in Tubbergen. VV Reutum kwam aardig voor de dag en wist zowel TVC als de Blauwwitters op te rollen met 3-0 en 4-0. Tegen buurman Fleringen werden de punten gedeeld dankzij een 1-1 eindstand. Alleen Stevo was beter (2-3) dan VV Reutum dat achter de club uit Geesteren op de tweede plaats staat.  
Op zaterdag komt slechts één jeugdteam in actie. VV Reutum JO15-1 wil de vrije zaterdag gebruiken om aan het veldspel te werken. Daar is ook alle reden toe, want in de competitie werd nog niet één keer gewonnen. Van de vijf gespeelde duels ging meer dan de helft verloren (3) en er werd twee keer gelijkgespeeld. Tegenstander Enter JO15-1 is bereid om af te reizen naar de Kottenbrei en dus wordt er om 14.00 uur afgetrapt voor dit oefenduel.  
 
Op zondag komt alleen VV Reutum 4 naar de Kottenbrei om het Reutumse tricot aan te trekken. Na drie competitieduels staat het team van Koen Warring, Ralf Benerink en Luuk Mensink op een keurige tweede plek. De drie gespeelde wedstrijden werden allemaal gewonnen met de klinkende doelcijfers van veertien voor en slechts drie tegen. Zondag zijn drie punten benodigd om aan te sluiten bij koploper RSC 5. Om dat te bereiken moet Vogido 6 worden verslagen op eigen veld. De Enschedese tegenstander wist zelf slechts één van de eerste drie wedstrijden te winnen en staat op de negende plek met drie punten.  
 
Allen een fijn (voetbal)weekend!   
 
Uitslagen  vrijdag 21 oktober 2022 mannen 35+  7x7
TVC '28 35+1 - Reutum 35+1 ----0-5
Reutum 35+1 - BZSV de Blauwwitters 35+2----3-0
Reutum 35+1 - Fleringen 35+1 ----6-0
 
Uitslag zaterdag 22 oktober 2022  (Oefenduel)
Reutum JO15-01 - Enter JO15-1 ----3-2
Uitslagen zondag 23 oktober 2022
Reutum 2 - LSV 2 ----0-3
Reutum 4 - Vogido 6 ----4-1