nieuws   18 december 2019     1 foto
Vierde kaartavond v.v. Reutum prooi voor Leo Deterink en Jurgen Lammerink

Reutum -  De vierde kaartavond, tevens de laatste van 2019, voor de bonakers en hartenjagers bij de vv Reutum zit er alweer op. Bij de Bonakers was het Leo Deterink die er met de eerste prijs vandoor ging en bij de Hartenjagers Jurgen Lammerink. Leo kaartte in de 4 ronden van tien potjes 25 punten bijeen. Spannend was het deze avond wel aangezien de nummer 1 en 2 op elke keer 1 punt stond. Nummer twee was dit keer Henk Eerdman met 24 punten. Voor nummer drie tekende met 23 punten Gerald Velers.

Jurgen vergaarde in 4 ronden van tien 85 punten bijeen. Nummer twee werd Jeffrey Lammerink. Hij kaartte 91 punten bijeen. Raymond Deterink werd derde met 104 punten. Een gezellige avond met 2 goede winnaars. We zitten nu precies op de helft van de kaartcompetitie. Alles is nog mogelijk tijdens de volgende kaartavonden. De  data voor de komende kaart-vrijdagavonden in 2020 zijn:

24 januari, 28 februari, 13 maart en 27 maart. Noteer deze data dus direct in uw agenda. Aanvang 20.00 uur.

Rest ons iedereen prettige feestdagen te wensen en een voorspoedig en vooral gezond 2020!!!