Vernieuwde website VV Reutum
Terug
Vernieuwde website VV Reutum

Het zal bezoekers van onze website niet zijn ontgaan. Eigentijds, een moderne en strakke vormgeving, vol informatie en veel foto’s. Dat zijn een paar kenmerken van de geheel vernieuwde website. In de winterstop is hier hard aan gewerkt en sinds eind januari is de vernieuwde site operationeel.

Al vele jaren is de website in de goede handen van Guus ter Grote, speler van het veteranenelftal van Reutum. Van zijn deskundigheid en ervaring maken we graag gebruik. En dat is te zien.

Daarom heel veel dank aan Guus ter Grote // Webdesign voor de realisatie van de vernieuwde site!

Om een actuele en goede website te kunnen blijven bieden, zijn we nog op zoek naar nieuwe vrijwilligers die hierbij willen helpen. Ben je creatief, schrijf je graag of heb je gewoon interesse om te helpen? Laat maar weten zodat je je steentje bij kunt dragen. Wij waarderen dat zeer!

Wij zien jullie stukjes / foto’s graag tegemoet.

Bestuur vv Reutum


Recent nieuws