nieuws   22 september 2019     28 foto's
Reutum kent mooie competitiestart

TVO
zondag 22 september 2019

lees verslag

VV Reutum


BECKUM -  Reutum is de competitie goed begonnen. In een wedstrijd tegen promovendus TVO werd een prima 1-4 overwinning geboekt. Over de volle 90 minuten een meer dan verdiende uitslag. Als enige minpuntje mag de produktie van doelpunten worden genoemd deze middag. 4 keer scoren in een uitwedstrijd is natuurlijk prima, maar dat had gezien de mogelijkheden (met name in de eerste helft) toch wel wat hoger moeten zijn, waarvan akte.

Met een, zo goed als, fitte en volledige selectie mocht Reutum afreizen naar het pitoreske Beckum. Op het voetbalveld achter de kerk moest het vandaag gebeuren. Al snel werd duidelijk dat het veld bij TVO erg lastig te bespelen was. TVO had het veld in de voorbereiding bewust niet gebruikt maar het veld bleek (nog steeds) te hobbelig om goed combinatievoetbal op te kunnen spelen. Reutum ging het beste om met deze omstandigheden en wist al snel enige druk te ontwikkelen. Toen Mark Morskieft tegen het gras werd gewerkt en een vrije trap volgde, lag al snel de 0-1 tegen de touwen. De vrije trap verdween via een hoofd van een verdediger hoog voor het doel van TVO. Wout Mensing was er als de kippen bij om de bal tot doelpunt te promoveren maar deze poging slaagde niet. Het was echter Stijn Slaghekke die de slimste en meest allerte was om de bal daarna van dichtbij tegen de touwen te tikken. 3 Minuten gespeeld en een 0-1 op het scorebord. Al snel na deze treffer was het Mark die over links de 16 binnen stoof. Alleen voor de keeper ging het balletje breed waar achteraf misschien beter gekozen had kunnen worden voor eigen succes. Het balletje breed werd namelijk een prooi voor een verdediger van TVO. Reutum hield de rijen prima gesloten en er was voor TVO geen doorkomen aan. Toen Jurgen Lammerink vanaf een rechts de bal prima voor het doel slingerde kopte Stijn met een geplaatste bal de bal prima tussen de palen. Helaas stond de doelman van TVO op de juiste plek om deze inzet te pareren. Enkele minuten later was het opnieuw Jurgen die nu Wout Slaghekke op rechts de diepte instuurde. Wout bedacht zich geen moment en zag zijn voorzet voor de voeten vallen van broer Stijn die op 2 meter van het doel de bal voor het intikken gehad. Hoe het kan weet nu nog niemand, maar deze mogelijkheid, die waarschijnlijk 99 van de 100 keer zou binnen vliegen, verdween op korte afstand hard tegen de dwarsligger waardoor de 0-2 nog even uitbleef. Gelukkig bleef Reutum de bepalende ploeg en zag dit, via opnieuw Mark en Stijn, bijna  beloond worden met nog een treffer, maar van dichtbij verdween de inzet van Stijn via de voet van de doelman net naast het doel. TVO was nog niet verder gekomen dan 20 meter van het doel van doelman Kevin Tulk van Reutum. Voetballend kwam de Beckumse formatie niet in de buurt van Kevin maar een verre inworp, in de 16 van Reutum, leverde gelijk gevaar op. Na toch een slippertje in de verdediging van Reutum (fout uitstappen) was het Jorn Groothuis, de gevaarlijkste man vandaag bij TVO, die deze inworp prima op de borst controleerde om daarna Kevin van dichtbij te verschalken, 1-1. Ondanks deze tegenslag bleef Reutum veruit de betere ploeg, en zag dat het al snel weer beloond werd met een treffer. Mede door de druk had Reutum al heel wat corners mogen nemen in het eerste half uur maar eigenlijk viel geen van deze vele corners goed voor het doel. Sam Holsink nam plaats achter de bal en krulde de bal nu wel met de juiste snelheid en hoogte voor het doel. Wout Mensink was prima voor het doel gekomen om daarna eigenlijk met kinderlijk gemak de 1-2, na ruim een half uur spelen, binnen te koppen. Reutum zag TVO wankelen en zette de druk er nog een keer vol op. Stijn zag zijn bal van dichtbij hard in de bomen verdwijnen, en niet kort hierna was het Lindsay Moncherry die oog in oog met doelman van TVO kwam te staan. Met een listig boogballetje leek de 1-3 te vallen maar de doelman kreeg nog net de vingertoppen tegen de bal waardoor de meer dan verdiende 1-3 uitbleef. Het leek een magere 1-2 met de rust te worden maar hier dachten Stijn en Sam toch even iets anders over. Het was Stijn die op eigen helft een pass prima onderschepte om daarna Sam gelijk op pad te sturen. Natuurlijk ging de vlag in de lucht maar de prima leidende scheidsrechter Reuvers wuifde dit vlagsignaal terecht weg. Sam stoof vanaf de middenlijn richting de doelman om daarna met een prima schijnbeweging de doelman te passeren. Het intikkertje in het geheel lege doel was daarna het logische gevolg, 1-3.

 

Reutum kwam na de thee flitsend uit de kleedkamer. Het was Mark die de bal oppikte en aan fraaie solo begon. Op het juiste moment zocht Wout Slaghekke diepte. De bal gestoken bal van Mark was heerlijk in de loop van Wout. Wout controleerde de bal nog even en zocht  daarna gelijk Stijn die bij de 2e paal was opgedoken. Van dichtbij werkte Stijn de bal nu wel tegen de touwen, 1-4. De mooiste aanval van de middag werd gelukkig bekroond met een even zo fraaie treffer. TVO leek geknakt na deze treffer want het speelde daarna niet meer om te winnen, maar speelde om niet tegen een nog grotere achterstand aan te lopen. Sam leek toch de 1-5 binnen te kunnen schieten maar zijn prima schot kon nog net voor de lijn worden gekraakt door een verdediger. Toen Sam daarna opnieuw alleen voor de doelman opdook leek de 1-5 wel te vallen. Maar zijn inzet hobbelde op de harde grasmat net voorbij de verkeerde kant van de paal. Reutum speelde vooral in de 2e helft teveel de lange bal waardoor het vaak en onnodig de bal verloor. Gelukkig was de bal vaak snel weer in het bezit van de ploeg uit Reutum, maar met iets meer gogme had het TVO nog veel meer pijn kunnen doen. Ron Brunninkhuis leek de 1-5 van ver buiten de 16 binnen te schieten maar opnieuw wist een verdediger op de lijn redding te brengen. TVO probeerde het daarna vanaf praktisch de middenlijn maar de bal verdween over het doel van de Reutumse doelman Tulk. Dit was na de thee de enige echte mogelijkheid voor de ploeg uit Beckum. Reutum geloofde het daarna ook wel, en boekte over de volle 90 een prima overwinning. Misschien iets te mager gezien de kansen maar ook voor meer doelpunten krijg je maar 3 punten.
Gelukkig zijn we de competitie goed begonnen, maar we zullen volgende week in een thuiswedstrijd tegen Losser weer alles uit de kast moeten halen om tot een gewenst resultaat te komen.

 

Opstelling tegen TVO: Kevin, Jurgen, Lindsay, Wout M, Jan, Ramon, Wout ( Jordi 68’), Ron, Stijn, Mark, Sam ( Lex 72’)