nieuws   28 juli 2021     1 foto
Trainers, leiders gezocht

De technische commissie van de VV Reutum is nog op zoek naar versterkingen in haar jeugdkader. We zoeken nog een aantal leiders / trainers. Het moge duidelijk zijn dat de VV Reutum toch wel afhankelijk is van haar vrijwilligers. Dus als er mensen zijn die een paar uur in de week tijd “over” hebben, of je kent iemand die dit leuk vind, graag,  help ons.

Het betreft:

JO15:                 leider
JO14:                 1 of meer trainers
JO12:                 trainer
JO9-1:               trainer
JO9-2:               leider

Lijkt het je wat om 1 van deze leuke functies te bekleden en onze fantastische jeugd te helpen, neem dan contact op met de technische jeugdcommissie (06-1371 9529).
Dan horen wij dit graag.

Groeten TJC vv Reutum