nieuws   02 november 2022     1 foto
Toto VV Reutum Winnaar 1e periode 2022-2023 bekend

De winnaar van de eerste periode van de TOTO zijn bekend. Na ronde 8 het afgelopen weekend te hebben gespeeld, kunnen we de eindstand opmaken. Van de maximale 64 punten heeft 1 speler er 42 gehaald. De winnaar is Wim Wichman. Prijs is € 50,00 voor elke periodewinnaar. Gevolg is dus dat Wim ook bovenaan staan in de tussenstand, gevolgd door 2 spelers met 40 punten. Hier weer achter zijn er 3 spelers die 39 punten hebben. Nog niets is gespeeld dus. Een gegeven is wel dat de TOTO moeilijk te voorspellen is en dat er altijd (veel) geld in de pot heeft gezeten. Mooi om te vermelden is dat we bij start van de 2e periode internationaal gaan. We hebben voor het eerst een speler die in Duitsland woont, maar natuurlijk wel een band heft met vv Reutum.. Met het aanstaande WK voor de boeg, komen er toto’s die er iets anders uit komen te zien, maar niet monder spannend.

Aankomend weekend gaan we door met de TOTO en beginnen we dus aan de 2e periode. Heel veel plezier en kunde/geluk gewenst!!

De organisatie.