nieuws   05 november 2020     1 foto
Toto VV Reutum Uitslag eerste periode

De winnaar(s) van de eerste periode van de TOTO zijn bekend. Na ronde 8 het afgelopen weekend te hebben gespeeld, kunnen we de eindstand opmaken. Van de maximale 64 punten hebben 2 spelers er 44 gehaald. Deze 2 spelers mogen dus het prijzengeld van € 50,00 verdelen. De winnaars zijn J. Ikink (afgelopen seizoen kampioen) en G. Steggink. Gevolg is dus dat deze 2 heren ook bovenaan staan in de tussenstand, op de voet gevolgd door R. Veelers die 1 punt minder heeft. Hier weer achter zijn er 5 spelers die 42 punten hebben. Nog niets is gespeeld dus. Een gegeven is wel dat de TOTO moeilijk te voorspellen is en dat er (op ronde 1 na) altijd geld in de pot heeft gezeten.
Ronde 2 t/m 8 heeft niemand van de 87 spelers een rijtje gehad waar ze alle 8 de uitslagen goed hadden voorspeld! Pech? Onkunde?

Aankomend weekend gaan we, normaal gesproken, gewoon door met de TOTO (afhangend van de beslissingen van onze minister president omtrent Corona) en beginnen we dus aan de 2e periode.
Heel veel plezier en kunde/geluk gewenst!!

De organisatie