Toto VV Reutum gaat weer van start
Terug
Toto VV Reutum gaat weer van start
Laatst bijgewerkt:

De start van de TOTO seizoen 2023 – 2024 begint in het weekend van 9 -10 September. Wie wordt de opvolger van de winnaar van afgelopen seizoen Guus ter Grote? Of wint hij zelf weer?

De bezorgers/ophalers (3 oudgedienden en 1 nieuw jeugdlid) komen het weekend van 2-3 September langs om deze 1e TOTO rond te brengen en om ze dan een week later voor de eerste spelronde weer op te halen.
Handig is om met hen een plekje af te spreken waar u de toto neerlegt voor als u toevallig niet thuis bent. Ook om een dagdeel af te spreken, de jeugdleden voetballen zaterdag ’s morgens of ’s middags.

We hebben er weer een aantal nieuwe spelers bij gekregen en voor hen is het misschien wel makkelijk om de spelregels door te lezen. Mochten er meer mensen willen mee spelen, graag even contact opnemen met Dennis Morskieft.

Doe Mee!!

Er is een startbedrag van ruim € 21,00 omdat de laatste TOTO van afgelopen seizoen er niet helemaal uit is gegaan.

Veel plezier en succes met het invullen.

Recent nieuws