nieuws   29 augustus 2021     1 foto
TOTO 2021-2022 van start.

Als alles door kan gaan omwille het Corona virus, start de 1e ronde van het TOTO seizoen 2021 – 2022 in het weekend van 12 September. Wie wordt de opvolger van winnaar Gerrit Steggink? Of wint hij zelf weer?

De bezorgers komen het weekend van 5 September langs om deze TOTO rond te brengen en om ze dan voor de eerste spelronde weer op te halen.

We hebben er weer een aantal nieuwe spelers bij gekregen en voor hen is het misschien wel makkelijk om het reglement door te lezen. Mochten er meer mensen willen mee spelen, graag even contact opnemen met Dennis Morskieft. Het reglement kun je vinden op deze site onder  Contact > Handige documenten > VV Reutum Toto reglement.

Veel plezier en succes met het invullen.

De Totoorganisatie