nieuws   01 maart 2020     1 foto
Topper blijft onbeslist

Topper blijft onbeslist.

 
Reutum 2 mocht vandaag afreizen naar Oldenzaal voor de topper tegen mede-koploper Quick 20 2.
Om 10.00 uur werd er afgetrapt met een straffe wind over het veld.
Reutum speelde prima in de beginfase en Quick liet zich inzakken om in de omschakeling gevaarlijk te zijn.
Dit spel beviel de geel-blauwe ploeg uit Reutum prima. Verdedigend hield het zich goed en de vrije man werd regelmatig gevonden.
Grootste kans van de eerste helft was voor Roel Booyink die na een voorzet van Rick Blokhuis vrij kon binnenschieten. Roel raakte de bal verkeerd en helaas bleef het 0-0.
Na verkeerde communicatie had Reutum toch een keer balverlies en hier maakte Quick direct gebruik van. Met 6 passes stond het voor de goal en de bal werd via Daan Wilmink van richting veranderd waardoor keeper Bas Lansink kansloos was.
1-0 Quick.
Hierna bleef Reutum gevaarlijk en was het Casper Kuipers die vrij voor de keeper kwam. Een rolletje in de handen van de keeper had veel meer verdiend. Typisch dat hierna uit een strafschop de 2-0 voor Quick viel na een makkelijk gegeven penalty.
Rust 2-0.
Een preek in de rust en Reutum 2 begon onveranderd aan de 2e helft.
Na 5 minuten was er de aansluitingstreffer van Casper Kuipers na een scrimmage voor de goal.
Reutum ging door en wist een aantal grote kansen te creëren. Mart Lammerink en Casper Kuipers wisten de bal niet in het net te krijgen en Quick bleef gevaarlijk in de omschakeling. In de laatste minuten was het dan toch Casper Kuipers die de verdiende 2-2 op het scorebord zette na een fantastische solo.
Eindstand 2-2 en de puntendeling was een mooie afspiegeling van de stand.
Het blijft spannend en volgende week mag Reutum 2 afreizen naar Overdinkel.
Supporters bedankt voor jullie steun!