nieuws   04 oktober 2021     0 foto's
Stem op VV Reutum bij de Rabo Clubsupport 2021

De stemperiode voor Rabo ClubSupport 2021 gaat van start!

Leden van Rabobank Noord en West Twente brengen van 4 t/m 25 oktober hun stem uit op de deelnemers die zij een warm hart toe dragen. Hoe meer stemmen er op een club uitgebracht worden, des te hoger de bijdrage die de club ontvangt.
VV Reutum doet ook mee met Rabo ClubSupport! Kunnen wij op jouw stem rekenen?
Stem nu direct in de Rabo App of online op rabobank.nl/clubsupport

Het bestedingsdoel van dit jaar is een volautomatische koffiemachine met o.a. diepvrieskoffie en chocolademelk, mocht er bestedingsruimte overblijven dan zal dit gebruikt worden om de keuken te moderniseren.

 

Meer informatie over Rabo Clubsupport is te vinden via de volgende

link:
https://www.rabo-clubsupport.nl/noord-en-west-twente/over-rabo-clubsupport