Revalidatie en preventie in het hedendaagse voetbal
Terug
Revalidatie en preventie in het hedendaagse voetbal
Laatst bijgewerkt:

Maandagavond 13 februari om 19.30 uur wordt er op de Kottenbrei een informatieavond gehouden door Fyon Ootmarsum over:
Revalidatie en preventie in het hedendaagse voetbal.
De avond wordt georganiseerd voor alle trainers en leiders van V.V. Reutum. Een vervolg op de informatieavond die vorig jaar is gegeven (het is niet noodzakelijk om hierbij aanwezig te zijn geweest).

Bij deze avond zullen Rik Lammerink en Renée van Helden jullie namens Fyon Ootmarsum meenemen in hoe de warming-up eruit kan zien en welke oefeningen in de training gebruikt kunnen worden om de spelers fysiek te verbeteren en de kans op blessures te verkleinen. Dit zal bestaan uit een stukje theorie en als het weer het toe laat ook een stuk praktijk op het veld. Graag sportieve kleding aan! 

Namens Fyon Ootmarsum heeft Rik Lammerink verschillende warming-upvormen en -oefeningen uitgewerkt. Deze zijn op video gezet en hier heeft Jesse Lammerink videoclips van gemaakt. Hiermee hopen we de trainers een handvat te bieden om de teams van een goede warming-up te kunnen voorzien. Ook dit zal verder uitgelegd worden op deze avond. 

Tot dan!

Recent nieuws