nieuws   21 juli 2022     5 foto's
Reutum JO14 heeft mooie Kartmiddag door sponsor Steggink Infra en Rusttheater

Belofte maakt schuld, dit is aan Jan Steggink wel toevertrouwd. Na afloop van het behaalde kampioenschap, kreeg de JO14 van de vv Reutum een mooi cadeau aangeboden door shirtsponsor Steggink Infra en Rusttheater. Karten in Oldenzaal.. Wat gaaf..

Zondag 17 Juli was het zover. Spelers, leiders en de sponsoren natuurlijk vertrokken naar Oldenzaal om te gaan karten. Na de instructie aan de rijders konden de race handschoenen, bivakmuts en helm op worden gezet. Lekker werd er gestreden om een snelle ronde en nadien werd hier ook direct naar gekeken op de uitslagformulieren.

Na de race werd het team uitgenodigd door de sponsor aan de Reutummerweg om nog een drankje te drinken. Hieraan werd, bij deze warme temperaturen, dankbaar gebruik van gemaakt.

Namens JO14, de begeleiding nogmaals dank voor deze mooie middag!