Reutum G-team kampioen
Terug
Reutum G-team kampioen
Laatst bijgewerkt:

Zaterdag 20 Mei, de dag dat het KAMPIOENSCHAP voor het G team gevierd ging worden.

Nadat vorige week bleek dat we het kampioenschap al binnen hadden, ging er bij de spelers wel wat spanning af. Maar ze waren nog wel gespannen voor wat er allemaal ging komen. Voor sommige was het de eerste keer dat ze kampioen gingen worden en dat moest natuurlijk wel een onvergetelijk dag worden voor hen en dat werd het. Voor de wedstrijd werden er spandoeken opgehangen. Langzaam kwamen er steeds meer toeschouwers die deze Toppers kwamen aanmoedigen. De warming up kon beginnen. De tegenstander was vandaag DOS’37/DETO zij maakten voor ons een erehaag en er werden fakkels afgestoken, waar de spelers en de coaches doorheen konden lopen. De spelers liepen er met een grote glimlach doorheen. De wedstrijd kon beginnen. De tegenstander begon sterk en kreeg kansen, maar gelukkig was onze keeper in vorm en zorgde dat de bal er niet in ging. Hierna kregen we zelf kansen en werd het 1-0. Het spel ging heen en weer. We hadden het geluk dat de 2-0 viel voor ons. We gingen de rust in met 2-0. Na de rust gingen we door, maar ook de tegenstander kreeg kansen en scoorde, eindstand werd 3-1. En het feest kon voor de spelers beginnen. We kregen de beker, deze werd door de voorzitter Frank Droste uitgereikt aan Jelte en Sil, die vanaf het begin bij het team spelen. Zij hadden dan ook de eer om de beker in ontvangst te mogen nemen. De spelers kregen allemaal champagne en hier werd goed mee geschud. Ze gingen achter elkaar aan om elkaar nat te maken. Hierna kregen we namens onze shirt-sponsor De Korenschoof een mooie hoodie aangeboden met de tekst KAMPIOENEN 2023 en de naam van de speler. Ook werden de scheidsrechter, trainers, coaches bedankt met een cadeau. En ja toen was het wachten op de vrachtwagen van Kamphuis. De spelers keken hier allemaal enorm naar uit. Op de vrachtwagen werd er verder gefeest met elkaar. Na de rondrit door Reutum en Haarle, was het tijd om Patat met een snack te eten. De spelers hebben enorm genoten van deze dag.  En ook mooi om te noemen is dat G voetbal nu 8 jaar bestaat bij VV Reutum en in deze jaren zijn we 2 keer jeugdkampioen geworden en nu de 1ste keer bij de Senioren. 

TROTS zijn we dan ook op deze TOPPERS!!! Waar het Plezier en Samenspel voorop staat!!
De foto's zijn gemaakt door Herman de Vries. 

Recent nieuws