nieuws   22 oktober 2023     1 foto
Reutum 2 bekert verder

In een ware derby tegen Vasse 2 heeft het tweede elftal de overwinning uit het vuur weten te slepen. 

In de eerste helft was het zoeken voor beide elftallen waardoor er niet echt grote mogelijkheden tot stand kwamen. Er werd gerust met een 0-0 op het scorebord. In de tweede helft brak de wedstrijd echter los. Vasse wist kort na rust op voorsprong te komen maar lang hebben ze er niet van kunnen genieten. De scheidsrechter wees kort na de 1-0 terecht naar de stip en Mart Lammerink werkte de bal beheerst binnen. 1-1. Zoals in elke derby mag een rode kaart niet ontbreken. Jeffrey trapte na en werd naar de kant verwezen. Reutum moest verder met 10 man. Even later was het Vasse dat weer op voorsprong kwam door een afstandschot. Reutum gaf niet op en draaide de wedstrijd daarna compleet om. Mats gaf een bekeken balletje op Jaap die knap afwerkte. 2-2. Daarna was het Casper die opstoomde aan de rechterkant. Door een prima assist van zijn broer Maurice kwam Casper vrij voor de keeper en schoof de bal via binnenkant paal in het net. Reutum stond voor het eerst deze wedstijd op voorsprong en wist deze door wederom een penalty van Mart uit te breiden naar 2-4. De wedstrijd leek gespeeld maar toch klopte Vasse nog even op de deur door de 3-4 te maken. 

Uiteindelijk weer een prima overwinning voor Reutum 2 waardoor de ploeg een ronde verder is in de beker.