nieuws   30 mei 2021     1 foto
Regiocup tm JO17 wordt alsnog in juni gespeeld

Naar aanleiding van de versoepelingen van vrijdag 28 mei heeft de KNVB de Regiocup in het leven geroepen. Dit is een kleine competitie om zo de jeugd t/m 17 jaar toch nog een competitie te laten spelen. Als het goed is word het schema woensdag 2 juni  definitief (door veel mutaties is dit 2 dagen vertraagd) en kunnen we de zaterdagen in juni voetballen! Graag hier rekening mee houden zodat we toch een leuk seizoenseinde krijgen.

Dit betekent dan ook dat we de maand juni nog trainen en dan zomer stop hebben.
Tijden, rijschema en tegenstander volgen zsm.

Helaas gelden de versoepelingen rondom het spelen van wedstrijden alleen voor jeugdteams tot en met de O18 (formeel hanteert de Rijksoverheid t/m 17 jaar), wat inhoudt dat de Regiocup niet door kan gaan voor de O19 en O23-teams. 

De Technische Jeugdcommissie