nieuws   09 april 2021     1 foto
Regiocup - indeling jeugd VV Reutum

6 mei 2021
De KNVB heeft besloten dat de KNVB Regiocup dit seizoen definitief niet meer haalbaar is. 

8 april 2021

Het lijkt erop dat in de aankomende periode versoepelingen in Nederland mogelijk zijn. Ook de KNVB hoopt vanuit de overheid snel duidelijkheid te krijgen over de mogelijkheden binnen het voetbal: zowel over sporten in teamverband voor 27+’ers, als over het onderling spelen van wedstrijden in de jeugd.
Ondertussen is de KNVB gestart met de invulling van de poules en het ontwikkelen van een speeldagenkalender voor de resterende maanden. Want zodra de coronamaatregelen het toelaten starten we met de daadwerkelijke organisatie van de Regiocup.
Hieronder vind je het flexibele speelschema. In dit schema is rekening gehouden met verschillende startdata.  
Link naar speelschema: regiocup-planning (voetbal.nl)
 
Vrijdag 16 april zou de KNVB de poule-indeling voor de senioren publiceren.
Vanwege de nieuwe ontwikkelingen per 14april 2021 is dit uitgesteld.
 
Onderstaand een overzicht van de indelingen van de junioren van VV Reutum.
De start hiervan zal dus afhangen van de maatregelen die de overheid in de aankomende weken zal bekendmaken.
"De intentie is het amateurvoetbalseizoen toch nog met wedstrijden te kunnen afsluiten.
We zorgen dat we alles klaar hebben staan om direct te kunnen starten zodra de versoepelingen dat toestaan’, meldt de KNVB.

 
 
Reutum JO19- 1 Regiocup Groep 2 - L
Team ---- Voorkeurstijd
DTC '07 JO19-1 ---- 14:30
SDC '12 JO19-2 ---- 16:30
VMC JO19-1 ---- 15:30
Marienberg JO19-1 ---- 12:15
Reutum JO19-1 ---- 16:00
DSVD JO19-1 ---- 14:30
 
Reutum JO17-1 Regiocup Groep 3-04
Fleringen JO17-1 ---- 16:00
DTC '07 JO17-1 ---- 14:00
Quick '20 JO17-4 ---- 12:45
AJC '96 JO17-1 ---- 10:30
Reutum JO17-1 ---- 14:30
KOSC JO17-2 ---- 13:00
 
Reutum JO15-1 Regiocup Groep 3-22
Fleringen JO15-1 ---- 14:00
Heracles avc JO15-2 ---- 11:30
DETO JO15-2 ---- 09:30
VMC JO15-1 ---- 10:30
Reutum JO15-1 ---- 13:30
PH JO15-2 ---- 10:30
 
Reutum JO13-1G Regiocup Groep 2-N
Heracles avc JO13-1G ---- 11:30
Oranje Nassau JO13-2 ---- 09:45
UD W. JO13-1G ---- 11:15
Reutum JO13-1G ---- 11:00
Saasveldia JO13-1 ---- 11:00
Tukkers De JO13-1 ---- 11:30
 
Reutum JO12-1 Regiocup Groep 1-01
DETO JO12-1G ---- 09:45
Reutum JO12-1 ---- 09:45
Juventa '12 JO12-1 ---- 10:15
Tukkers De JO12-1 ---- 11:30
Gramsbergen JO12-1G ---- 09:00
HHC Hardenberg JO12-1 ---- 10:00
 
Reutum JO10-1 Regiocup Groep 1-16
Quick '20 JO10-1 ---- 09:45
Reutum JO10-1G ---- 09:45
Tubantia JO10-1 ---- 08:30
ATC'65 JO10-1 ---- 09:45
TVC '28 JO10-1 ---- 10:00
SDC '12 JO10-1 ---- 09:30
 
Reutum JO10-2 Regiocup Groep 3-22
De Esch JO10-2 ---- 08:30
Lutte De JO10-1 ---- 10:00
RSC JO10-1G ---- 08:45
SDC '12 JO10-2 ---- 09:30
Reutum JO10-2 ---- 09:45
KOSC JO10-1 ---- 10:00
 
Reutum JO8-1G  Regiocup Groep 3-09
KOSC JO8-1 ---- 09:00
Reutum JO8-1G ---- 08:45
Saasveldia JO8-1 ---- 09:30
PH, JO8-1G ---- 08:30
DETO JO8-3G ---- 08:30
Stevo JO8-2 ---- 08:45
 
Reutum JO8-2 Regiocup Groep 5-10
RSC JO8-1G ---- 08:45
KOSC JO8-2 ---- 09:00
KOSC JO8-3 ---- 09:00
Losser JO8-4 ---- 08:30
De Esch JO8-1 ---- 08:30
Reutum JO8-2 ---- 08:45
 
Reutum MO13-1 Regiocup Groep 1-G
Oranje Nassau MO13-2 ---- 09:30
Oranje Nassau MO13-3 ---- 09:30
ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 ---- 09:30
Luctor Et Emergo MO13-2 ---- 10:00
Bruchterveld MO13-1 ---- 10:00
Reutum MO13-1 ---- 11:00