nieuws   16 december 2021     1 foto
Programma - Uitslagen voorbeschouwing 18-19 december 2021
Winterstop staat officieel voor de deur – tot in 2022!
 
Hoewel het voor bijna alle VV Reutum-leden al zal voelen als winterstop, wordt er aankomend weekend nog door een zestal teams gevoetbald. Vanwege de Corona-maatregelen zijn veel elftallen al gestopt met zowel wedstrijden als trainingen, hetgeen ons allen zeer heeft teleurgesteld. Veel kunnen we er echter niet aan doen. Hopen dat we in het nieuwe jaar weer gezamenlijk de sportvelden mogen betreden is slechts iets waar we ons aan vast kunnen klampen. 
 
De gelukkige teams van aankomend weekend zijn VV Reutum JO9-2, MO13-1,JO14-1, JO15-1, JO17-1 en JO19-1. Al deze teams gaan nog een competitiewedstrijd afwerken alvorens de ballen het ‘hok’ in gaan om de vrieskou te overleven de komende maand. Voor het team JO9-2 staat een heuse derby op het programma zo vlak voor de Kerstdagen. KOSC JO9-2 is de tegenstander in Ootmarsum op zaterdagochtend om 09.00 uur. 
JO14-1 gaat zaterdagmorgen in Tilligte proberen DTC J014-1 van het kampioenschap in de tweede klasse af te houden. 
DTC moet winnen, maar de  blauwgelen willen volgens hun coach met een goed gevoel de winterstop in, dus genoeg elementen voor een spannende wedstrijd.
De meiden van VV Reutum MO13-1 zijn al verzekerd van de titel Herbstmeister maar zullen dit jaar ongetwijfeld met een klapper willen afsluiten. Met NEO MO13-1 komt er een tegenstander naar de Kottenbrei waartegen dit mogelijk lijkt te zijn. De meidenploeg uit Borne reist als nummer laatst af naar Reutum met slechts één overwinning in de negen eerste wedstrijden. 
 
Ook VV Reutum JO15-1 speelt een thuiswedstrijd. Tegenstander SVZW JO15-1 zal de aansluiting met de middenmoot, waarin ook Reutum staat, willen vinden op de Kottenbrei. Mocht het team van Koen Warring, Stan Oude Kotte en Emiel Mollink aan het langste eind trekken dan stijgt het zo vlak voor de winterstop wellicht nog een aantal plekken op de ranglijst. Stijgen op de ranglijst zit er voor VV Reutum JO17-1 niet meer in voor de winterstop. De derde plek is het hoogst haalbare in 2021, maar winnen de jongens aanstaande zaterdag van AJC (achtste op de ranglijst) dan is het mogelijk om in de tweede seizoenshelft mee te strijden om de titel met BWO en Quick’20. Zorg dus dat die drie punten meegaan naar Reutum boys! 
 
Reutum JO19-1 heeft de eer om voetbaljaar 2021 af te sluiten voor onze geel-blauwe trots. Op eigen veld wordt er om 15.00 uur afgetrapt tegen Oranje Nassau JO19-2 onder leiding van eerste elftal-aanvoerder Wout Mensink. ON is de koploper van de competitie, terwijl Reutum zich op de negende plek terugvindt. Een lastig laatste potje van het jaar dus. 
 
Op de zondag zal geen van de seniorenteams in actie komen. Hopelijk zien we jullie allemaal in 2022 in goede gezondheid weer binnen of langs de lijnen op de Kottenbrei.
Fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar. 
 
Uitslagen zaterdag 18 december 2021
Reutum JO19-1 - Oranje Nassau JO19-2 ----0-5
AJC '96 JO17-1 - Reutum JO17-1 ----1-5
Reutum JO15-1 - SVZW JO15-1 ----1-4
Reutum MO13-1 - NEO MO13-1 ----13-0
DTC'07 JO14-1 - Reutum JO14-1----2-0
Kosc JO9-2 - Reutum JO9-2----14-0