nieuws   14 april 2022     1 foto
Programma - Voorbeschouwing - Uitslagen 14 april tm 19 april 2022

Reutum 1 - Borne 1 is nu door de KNVB vastgesteld op donderdag 28 april om 19:30 uur.
Reutum 1 - Borne werd afgelast omdat de scheidsrechter abusievelijk een andere aanvangstijd in zijn agenda had staan. Er is geprobeerd via diverse kanalen een andere scheidsrechter aan te stellen, maar dit kon helaas niet tijdig geregeld worden.


Weinig voetbal in Paasweekend voor VV Reutum 

Twee weken na het verzetten van de klok van de winter- naar de zomertijd was het dan eindelijk weer zover: lenteweer op de Kottenbrei. Trainen in regen en kou werd verruild voor een fijn voorjaarszonnetje en dus was het prettig toeven deze week. Op woensdag werd er net als vorige week een gemeentelijk schoolvoetbaltoernooi gespeeld. Dit keer mochten de dames de Reutumse velden betreden. De meiden van de Mariaschool, met veel spelers van VV Reutum MO12-1, kroonden zich knap tot winnaar van dit toernooi door in de finale Tubbergen te verslaan. Gefeliciteerd toppers! 

Waar een aantal jaar geleden het Paasweekend altijd bol stond van de inhaalduels, met vaak een dubbel voetbalprogramma, is het dit jaar rustig rondom Pasen op de Kottenbrei. Op Goede Vrijdag komt VV Reutum 2 in actie. De wedstrijd tegen RSC die afgelopen zondag werd afgelast vanwege het carnavalgedruis in Oldenzaal vindt plaats op vrijdagavond vanaf 19.00 uur. Een duel tussen de nummer 2 en nummer 5 van de competitie. In Rossum lieten de teams zien aan elkaar gewaagd te zijn. Het ‘tweede’ won in de eerste seizoenshelft met 0-1 op een moeizaam te bespelen veld. Vrijdagavond zal het op het kunstgras in Reutum ongetwijfeld weer spannend worden. 

Stille zaterdag op de Kottenbrei

Stille zaterdag maakt dit jaar in Reutum zijn naam waar. Slechts twee jeugdteams hebben een inhaalwedstrijd op het programma staan en beide spelen uit. Reutum JO9-1JM gaat op bezoek bij AVC Heracles JO9-4M en Reutum MO12-1 vliegt uit naar Vriezenveen om het op te nemen tegen DETO JO12-4JM. 

Na de paasbrunches, vele eieren, eventuele deelname aan de Reutumse paassterrit of een bezoek aan Paaspop waar dan ook staan op Tweede Paasdag twee voetbalduels gepland. VV Reutum Vrouwen 1 komt in actie tegen SDC’12. Tegen diezelfde ploeg spelen de dames ook op donderdagavond. Om 19.30 uur op donderdag is de aftrap in Denekamp, om 11.45 uur begint de return in Reutum op Tweede Paasdag. 

Voor VV Reutum 1 staat Tweede Paasdag in het teken van de wederopstanding. Na de afgang van vorige week in Harbrinkhoek waar met maar liefst 6-1 werd verloren van MVV komt Borne op bezoek. Onlangs troffen beide ploegen elkaar ook nog in Borne, waar Reutum uiteindelijk na een spannende wedstrijd aan het langste eind trok. De kans die Borne kreeg op 3-3 vlak voordat de 2-4 viel zal de Reutumse verdediging nog vers in het geheugen staan. Aan doelman Kevin Tulk was destijds te danken dat er met drie punten in de tas naar Reutum werd teruggereden.
Volgens de ervaren supporters van VV Reutum pakt ons vlaggenschip weinig punten op Tweede Paasdag. Het uitgaan op Eerste Paasdag of het eten van de vele eieren zou hier een logische verklaring voor zijn. De statistieken wijzen echter uit dat VV Reutum op Tweede Paasdag al zes achtereenvolgende wedstrijden niet meer heeft verloren. Dit gebeurde namelijk voor het laatst op 5 april 2010(!) toen MVV met 3-1 te sterk was. Na twee Corona-jaren wacht deze Pasen dus de zwart-gele Bornse brigade. Borne is de laatste weken in goede doen en is gestegen op de ranglijst. Kan Reutum de opmars stoppen? Om 14.00 uur gaat de bal rollen op de Kottenbrei.
Pupil van de week bij de wedstrijd is David Frieling. Hij speelt in JO12-1. Net als zijn vader en broers is hij fanatiek FC Twente supporter.

Allen een fijn Pasen en (voetbal)weekend toegewenst!  

Uitslagen donderdag 14 april 2022
Lemelerveld JO14-2 - Reutum JO14-1JM----0-3
SDC '12 VR1 - Reutum VR1---- afgelast door SDC'12
Uitslag  vrijdag 15 april 2022
Reutum 2 - RSC 2 ----0-0

Uitslagen Paaszaterdag 16 april 2022
DETO JO12-4JM - Reutum MO12-1----3-8
Heracles AVC JO9-4JM - Reutum JO9-1JM----2-7

Programma - Uitslag 2e Paasdag 18 april 2022
Reutum 1 - Borne 1 ---- afgelast
Reutum VR1 - SDC '12 VR1 ----4-0

Derde Klasse A
Uitslag donderdag 14 april 2022 
DSVD 1 - Avanti W. 1 ----1-0

Uitslagen Paaszaterdag 16 april 2022 
RSC 1 - LSV 1 ----3-0
Saasveldia 1 - W.V.V.'34 1 ---- 0-4

Uitslagen Paasmaandag 18 april 2022
DSVD 1 -  Tukkers De 1 ----1-0
Luctor Et Emergo 1  - Losser 1 ----2-1
TVO 1 - RSC 1 ----0-2
UDI 1 - MVV '29 1 ----1-4
Reutum 1 - Borne 1 ---- afgelast

Uitslag dinsdag 19 april 2022 
LSV 1 - Avanti W. 1 ----2-2