nieuws   09 maart 2023     1 foto
Programma - voorbeschouwing - afgelastingen 10 tm 12 maart 2023

Door een blessure van scheidsrechter Hoebink is de wedstrijd Reutum 1 – FC Suryoye  Mediterraneo 1 na 45 minuten bij een 0-0 stand definitief gestaakt.
 

Voorbeschouwing:

voetbalweekend voor VV Reutum 

Op vrijdag zou het bomvolle voetbalweekend voor VV Reutum geopend worden door twee seniorenteams. 
Helaas door de weersomstandigheden zijn deze wedstrijden voor beide zeventalteams afgelast.

Vanweg de condities van de velden zijn alle jeugdwedstrijden van zaterdag 11 maart afgelast.

Ook op zondag een vol voetbalprogramma, gezien het feit alle seniorenteams in actie komen. De wekker van Reutum 4-spelers zal scherp moeten worden afgesteld. Om 09.00 uur wordt er al afgetrapt bij Vogido 6 en dus moeten de koplopers zich om 7.45 uur al melden op de Kottenbrei. Tegenstander Vogido wist slechts vier van de dertien voorgaande duels om te zetten in een overwinning en dus zal Reutum met niets minder dan drie punten huiswaarts willen keren. Een half uur na de aftrap bij Vogido beweegt de bal ook bij VV Reutum 2 voor het eerst.  Voor VV Reutum 2 telt eveneens alleen winst in een kraker die op het programma staat. Als koploper van de competitie ontvangt het tweede outsider Stevo 4. De Geesternaren zijn er tot dusver als enige in geslaagd om VV Reutum 2 punten af te snoepen, op de Peuverweide werd het 4-2 voor de thuisploeg. Tijd voor Reutum om wat terug te doen en de drie punten op de Kottenbrei te houden. Dit is ook noodzakelijk wil Reutum nummer twee de Tukkers onder zich houden. In navolging van Reutum 4 en Reutum 2 komt ook VV Reutum 3 in actie. De ploeg van Raymond Benerink gaat op bezoek bij KOSC 6. De buurclub is verwikkeld in een titelstrijd met een team van dezelfde vereniging. KOSC 4 staat namelijk eerste en het zesde staat daar op drie punten achter op plek twee. Reutum zal zich willen oprichten en herstellen van de verliespartij vorige week op eigen veld tegen Stevo 6. Voor VV Reutum Vrouwen 1 staat een thuiswedstrijd op het programma. Na het knappe gelijkspel vorige week tegen koploper Saasveldia moeten de meiden nu laten zien ook opgewassen te zijn tegen SDC’12 VR1. Wint Reutum op eigen veld dan nestelt het zich weer knap in de middenmoot van de competitie. 
De wedstrijd van de oudste garde van Reutum bij  EMOS is zaterdagavond al afgelast.

Het slotstuk van dit voetbalweekend is zoals gewoonlijk voor VV Reutum 1. De ploeg van Peter Bokma krijgt Suryoye-Mediterraneo 1 op bezoek. Een belangrijk duel gezien de stand op de ranglijst. De bezoekers uit Enschede staan namelijk op de hoogste gevreesde nacompetitie-plek (negende plaats). Wil VV Reutum 1 afstand nemen van die onheilspellende laagste regionen dan heeft het daarvoor zondag de ultieme kans. Het huidige gat van vijf punten wordt dan vergroot tot acht punten afstand. Wellicht dat VV Reutum dan op de ranglijst een beetje in ‘niemandsland’ terechtkomt maar daar zal geen haan in Reutum naar kraaien. Een mooie uitdaging voor het vlaggenschip van onze vereniging dat zich donderdagavond in de sneeuw heeft voorbereid op dit belangrijke duel. Vanaf 14.00 uur is de steun van de vaste supportersschare weer gewenst.  

Allen een fijn (voetbal)weekend!  

 
Afgelast zaterdag 11 maart 2023
Reutum JO19-1 - Quick '20 JO19-3 ---- afgelast
De Tubanters 1897, JO17-2 JM - Reutum JO17-1JM ---- afgelast
De Tubanters1897 JO13-1 - Reutum JO13-1 ---- afgelast
LSV JO10-2 - Reutum JO10-1 ---- afgelast
Quick '20 JO15-3 - Reutum JO15-1 ---- afgelast
Reutum JO11-1 - BWO JO11-2 -----afgelast
Reutum JO8-1JOM - Oramje Nassau JO8-2JM ---- afgelast
De Esch G3 - Reutum G1JM ---- afgelast
Reutum MO15-1 (9-tal) - ST: Juventa'12/SVZW MO15-3 ---- afgelast
 
Programma - uitslagen zondag 12 maart 2023
Reutum 1 - Suryoye-Mediterraneo 1 gestaakt na 45 minuten bij een 0-0 stand vanwege blessure scheidsrechter
Reutum 2 - Stevo 4 ----1-2
KOSC 6 - Reutum 3 ----1-2
Vogido 6 - Reutum 4----2-3
Reutum VR1 - SDC '12 VR1 ----1-1
Afgelast Zondag 12 maart 2023
Emos 35+1 - Reutum 35+1 ---- afgelast
 
Tweede Klasse I
Uitslagen zondag 12 maart 2023
AZC 1 - Bon Boys 1 ---- 1-1
Lemelerveld 1 - Schalkhaar 1 ---- 0-1
Reutum 1 - Suryoye-Mediterraneo 1 ---- gestaakt na 45 minuten vanwege blessure scheidsrechter
Stevo 1 - Eilermark 1 ----2-0
Tukkers De 1 - SDC '12 1 ---- 1-1
Vorden 1 - BWO 1 ---- 1-2
Witkampers 1 - ATC'65 1 ----0-4