nieuws   01 november 2023     1 foto
Programma - voorbeschouwing - uitslagen 4 - 5 november 2023

Zondag is de wedstrijd RSC 3 - Reutum 2 afgelast.

Reutum 1  koud, nat en zonder punten

Na in een van beide ploegen redelijke eerste helft was de ruststand 2-1 in het voordeel van Ruurlo. Het doelpunt voor Reutum werd gescoord door Wout Mensink.
In de tweede helft begon het niveau van de wedstrijd mede dankzij de vele regenval al snel af te nemen en werd er niet meer gescoord en ging Reutum koud, nat en zonder punten naar huis.
Alleen twee Reutumse supporters (er waren er twee meer dan in Olst)  gingen met een halve haan en een culinaire slagersworst naar huis. De prijzen in de loterij, maar ja…

Voorbeschouwing

Koalt voetbalweekend op komst 
Terwijl aan de andere kant van de Kuiperberg de kermislichtjes tegen de gevel flikkeren, de oliebollenkramen op volle toeren draaien en de kroegen zich opmaken voor het drukste weekend van het jaar wordt er bij VV Reutum vanzelfsprekend gewoon gevoetbald. 
 
Op zaterdagochtend rolt de bal al om 09.00 uur op de Kottenbrei. VV Reutum JO8-1JM speelt tegen De Lutte, terwijl VV Reutum JO11-2JM op datzelfde tijdstip aftrapt tegen Tubantia. De wedstrijd van VV Reutum JO9-1JM begint tegelijkertijd in Gramsbergen terwijl VV Reutum JO11-1 er dan al een half uur voetbal op heeft zitten op bezoek bij Vroomshoopse Boys. 
Ook voor VV Reutum G1JM is het vroeg dag zaterdag. Om 09.50 uur gaat de bal voor het eerst rollen bij Rigtersbleek G2. Een spannend duel voor de Reutummers want winnen ze dit duel dan komen ze gelijk te staan met de tegenstanders in puntenaantal. Om 10.15 uur speelt VV Reutum JO13-1 de laatste thuiswedstrijd op deze zaterdag. De nummer een van de vorige competitiefase ontvangt EMOS JO13-1 in de nieuwe fase waarin JO13 een klasse hoger speelt. 
 
De overige  jeugdteams van VV Reutum spelen allemaal een uitwedstrijd op zaterdag en dat geldt ook voor VV Reutum 1. Zaterdagavond om 19.00 uur wordt er gevoetbald in en tegen Ruurlo.  Dankzij de overwinning op DTC is VV Reutum de tegenstander gepasseerd op de ranglijst. Na vijf duels staat de puntenteller op zeven punten, dus kunnen de mannen van Peter Bokma zich zaterdag in de dubbele cijfers spelen. Hoewel het nog niet altijd even makkelijk gaat is zondag bewezen dat met wilskracht en inzet ook veel bereikt kan worden. 
 
Op zondag zal er gevoetbald worden met gezelligheid in het achterhoofd. De eerste en tweede helft zullen veel seniorenteams op het veld afleggen, de derde helft betekent stamppot bij Bays en de vierde helft zal plaatsvinden in het centrum van Ootmarsum bij de Koale Kermis. Allen alvast veel plezier. Het tweede elftal probeert de foutloze seizoenstart te verlengen in Rossum waar RSC 3 wacht. Een duel tussen koploper en nummer laatst. De veteranen en het vierde spelen op eigen veld tegen respectievelijk Hengelo en Stevo. Beide ploegen gaan een pittig duel tegemoet gezien de huidige standen op de ranglijst. VV Reutum Vrouwen 1 wil het teleurstellende puntverlies van vorige week goedmaken. Daarvoor zal het in Weerselo goed voor de dag moeten komen tegen UD. Bij winst blijft Reutum meedoen om de koppositie en zal er met trots kunnen worden afgereisd naar het gezellige Ootmarsum. 
 
Allen een fijn (voetbal)weekend!

Programma - uitslagen zaterdag 4 november 2023
Ruurlo 1 - Reutum 1----2-1
Rigtersbleek G2 - Reutum G1JM
Quick '20 JO17-4 - Reutum JO17-1JM----3-2
Reutum JO13-1 - EMOS JO13-1 ----9-0
Vroomshoopse Boys JO11-3JM - Reutum JO11-1 ----2-7
Reutum JO11-2JM - Tubantia JO11-2---- 5-7
Gramsbergen JO9-1JM - Reutum JO9-1JM ----5-5
Reutum JO8-1JM - Lutte De JO8-1 ---- 6-4
Afgelast-uitgesteld
Voorwaarts V. JO19-1 - Reutum JO19-1 ---- afgelast-uitgesteld
De Tubanters1897 JO15-2 - Reutum JO15-1 ---- afgelast-uitgesteld

TVC '28 MO15-1 - Reutum MO15-1 (9-tal) ----uitgesteld
Uitslagen zondag 5 november 2023
Reutum 4 - Stevo 6 ----4-0
Reutum 35+1 - Hengelo 35+1 ----0-4
UD W. VR1 - Reutum VR1  ----1-2
Afgelast zondag 5 november
RSC 3 - Reutum 2 ---- afgelast

Derde Klasse A
Uitslagen  zaterdag 4 november 2023
Ruurlo 1 - Reutum 1 ----2-1
Wijhe '92 1 - Heeten 1 ----2-1
Uitslagen zondag 5 november 2023
DSVD 1 - FC Trias 1 ----2-0
Lemelerveld 1 - Eilermark 1 ----2-3
MVV '29 1 - Sc. Overwetering 1 ----5-0
Reunie 1 - WVV'34 1 ----3-0 
Afgelast zondag 5 november 2023
DTC'07 1 - Delden 1 ---- afgelast