nieuws   27 oktober 2022     1 foto
Programma - voorbeschouwing- uitslagen 28 oktober tm 30 oktober 2022

Reutum 1 blijft nog steeds ongeslagen in de Tweede Klasse.
De ploeg van Peter Bokma speelde echter moeizaam gelijk tegen Eilermark 1.
In de eerste helft gebeurde er eigenlijk vrij weinig, de ploegen waren redelijk aan elkaar gewaagd.
In de  tweede helft was Eilermark de ploeg,  die de betere en meeste (sommige bijna niet te missen kansen) kreeg, maar zij wisten slechts éénmaal Kevin Tulk te verschalken.
Reutum kwam tien minuten voor tijd op gelijke hoogte uit een terecht gegeven strafschop, die door Mark werd benut.
Hierna kwamen er nog mogelijkheden voor beide doelen maar deze werden niet benut, op deze qua temperatuur prachtige zondagmiddag eind oktober 2022.

Volgende week volgt de uitwedstrijd bij AZC in Zutphen  (je kunt je aanmelden voor busreis) en een week later de derby thuis tegen Stevo.
Een mooi vooruitzicht.


Voorbeschouwing:
Voetbal volop terug bij VV Reutum na herfstvakantie 

Na een paar rustige weekenden komt het voetbal weer terug op de Kottenbrei aankomend weekend. Terwijl het herfstweer zijn intrede heeft gedaan is de vakantie achter de rug en dat betekent weer volop voetbalwedstrijden.
Daarnaast is op vrijdagavond de kantine gevuld met Hartenjagers en Boonakers vanwege de immer gewaardeerde kaartavond waardoor er een leuk weekend aan zit te komen.  
 
Op zaterdagochtend spelen Reutum JO8-1JM en Reutum JO10-1JM de dauw van het kunstgrasveld als ze om 09.00 uur aftrappen tegen respectievelijk TVC’28 en RSC. Reutum JO11-1 begint op hetzelfde tijdstip aan de uitwedstrijd bij DES. Later op de dag zijn alleen Reutum MO15-1 (negental) en Reutum G1JM nog op de Kottenbrei te bewonderen. De meiden spelen om 11.00 uur tegen Voromshoopse Boys, terwijl het gemengde G-team het opneemt tegen Achilles’12. De overige jeugdteams spelen allen een uitduel. Alle teams zijn inmiddels ingedeeld voor Fase 2 van de competitie en de programma’s zijn weer te vinden op alle teampagina’s op de site van VV Reutum.  
 
Op zondag eveneens een vol voetbalprogramma voor VV Reutum. Alle seniorenteams komen in actie. De Veteranen en het Derde beginnen het vroegst aan hun wedstrijd. Om 09.00 uur   (wintertijd!!) worden ze warm en al op het veld verwacht bij de meest ervaren voetballers van Zenderen Vooruit. Op datzelfde tijdstip gaat gedeeld koploper VV Reutum 3 op bezoek bij achtervolger UD Weerselo 4. Beide teams kennen nog geen verliespunten dit seizoen. VV Reutum heeft daardoor al negen punten na drie wedstrijden en de Weerselose tegenstander zes uit twee. Grootste uitdaging voor het derde wordt om het netje te laten bollen, gezien het feit de zwart-gelen uit Weerselo nog geen enkel tegendoelpunt hoefden te slikken. Voor VV Reutum 2 begint om 09.30 uur de thuiswedstrijd tegen buurman KOSC 3. Na de oorwassing bij STEVO zal het team van Rob Veelers zinnen op revanche tegen de ploeg uit Ootmarsum. VV Reutum 4 is de trotse koploper in de competitie en neemt het zondag op tegen nummer laatst SDC’12 10. In Denekamp zal het vierde normaal gesproken drie punten mee moeten nemen, om 10.15 uur is de aftrap daar. Het vervolg van de zondag kent volop vermaak voor voetballiefhebbende Reutummers. Om 11.30 uur begint een spannend duel in de Vrouwencompetitie. De vrouwen van VV Reutum gaan proberen om tegen UD Weerselo de punten in eigen huis te houden. Dat belooft een karwei te worden voor de nummer acht van de competitie tegen de nummer vier.  
In de middag hervat VV Reutum 1 na een vrij weekend de competitie. Om 14.00 uur start de wedstrijd tegen Eilermark 1 onder leiding van scheidsrechter P. Smeenge. Na de daverende start wil het eerste in de ‘winning mood’ blijven tegen een tegenstander die een middelmatige competitiestart kende. Van de vier gespeelde wedstrijden wonnen de Enschedeërs de helft, ook werden twee duels verloren. Wederom een spannende wedstrijd waarin Reutum hoopt de tegenstander te verrassen.  
Speler van de Week is Luca Kuis, en hij is speler van JO13.
Allen een fijn (voetbal) weekend! 
 
Uitslagen Zaterdag 29 oktober 2022
Reutum G1JM - Achilles '12 G1 ----1-9
Sportclub Overdinkel JO19-1 - Reutum JO19-1----9-1
MVV '29 JO17-1 - Reutum JO17-1JM ----3-2
Heracles avc JO15-1JM - Reutum JO15-1 ----10-1
KOSC JO13-1 - Reutum JO13-1 ----5-4
DES JO11-2 - Reutum JO11-1 ----2-5
Reutum JO10-1 - RSC JO10-1JM ----11-3
Reutum JO8-1JM - TVC'28 JO8-2JM ----4-3
Reutum MO15-1 (9-tal) - Vroomshoopse Boys MO15-1 ----5-0
Programma - UItslagen zondag 30 oktober 2022
Reutum 1 - Eilermark 1 ----1-1 
Reutum 2 - KOSC 3 ----4-0
UD W. 4 - Reutum 3 ----6-3
SDC '12 6 - Reutum 4 ---- 2-2
Zenderen Vooruit 35+1 - Reutum 35+1 ----3-1
Reutum VR1 - UD W. VR1 ----2-1
 
Programma Tweede Klasse I
Uitslag zaterdag 29 oktober 2022
SDC '12 1 - Bon Boys 1 ----0-2
Uitslagen zondag 30 oktober 2022
Lemelerveld 1 - BWO 1 ----2-3
Reutum 1 - Eilermark 1   ----1-1
Stevo 1 - AZC 1 ----2-1
Tukkers De 1 - ATC'65 1 ----2-2
Vorden 1 Suryoye -Mediterraneo 1 ----1-2
Witkampers 1 - Schalkhaar 1 ----1-1