nieuws   21 april 2022     1 foto
Programma - Voorbeschouwing - Uitslagen 22 april tm 24 april 2022

Reutum 1 heeft zich in de derby tegen koploper de Tukkers knap hersteld van de nederlaag tegen MVV’29.
In de beslist niet hoogstaande derby op een moeilijk te bespelen hoofdveld van de Tukkers werd het 1-1.


Voorbeschouwing
Spectaculaire voetbalzaterdag op komst voor VV Reutum-jeugd 

Het contrast met de ‘stille Paaszaterdag’ van vorige week kan haast niet groter wanneer we kijken naar aankomend voetbalweekend voor VV Reutum. Maar liefst zes geel-blauwe jeugdteams spelen thuis. Voor de jeugd(sub)commissie een hele klus om alles in goede banen te leiden, maar dankzij onze vrijwilligers kan elke wedstrijd doorgang vinden. 

Ochtendprogramma
Terwijl de zon de achtendauw laat verdampen trappen de splers van VV Reutum JO8-1JM  en JO7 de voetbalzaterdag in beweging. JO8 ontvangt om half 9 ’s ochtends Fleringen, om 9.00 uur begint
het min'stoernooi. In vervolg op de jongste pupillen teams komen gelijktijdig VV Reutum JO11-1 en VV Reutum MO12-1 in actie. Eerstgenoemde neemt het op tegen RSC en dat betekent een wedstrijd de nummer laatst van de competitie. Na een dikke verliespartij tegen KOSC en een overtuigende zege op Quick kan Reutum uitstekende zaken doen door te winnen van de ploeg uit Rossum. De meiden van onder 12 spelen tegen koploper SDC 12 JO12-1. Met negen punten uit drie duels is het SDC gelukt om tegen de jongensteams ongeslagen te blijven, kunnen de Reutumse meiden de heren uit Denekamp wel afstoppen? Vanaf kwart voor tien is het te beleven op de Kottenbrei.

Het ochtendprogramma zou om 11.00 uur worden afgesloten door VV Reutum JO14-1JM met een topper tegen DTC JO14. 
Helaas is deze wedstrijd op verzoek van DTC verplaatst naar woensdag 11 mei om 18.30 uur.
Om 11.00 wordt er een topper gespeeld tussen VV Reutum G1G en Achilles’12 G1. De bezoekers uit Hengelo zijn in deze competitie torenhoog favoriet voor de titel, maar wie weet kan het Reutumse G-team, dat overigens zelf tweede staat, hier een stokje voor steken door te stunten? 

Middagprogramma
In de middag ook alleraardigste potjes voetbal op de Kottenbrei. Om 14.00 uur wordt de eeuwenoude burenruzie tussen Reutum en Fleringen gespeeld door de O17-teams. VV Reutum staat op de tweede plek en Fleringen staat als vijfde genoteerd. Maar het verschil in punten is slechts twee. VV Reutum moet dus winnen om boven Fleringen te blijven en wil ook de druk opvoeren op koploper Quick’20 dat momenteel drie punten meer heeft. Het slotstuk van deze spectaculaire voetbalzaterdag is voor het oudste jeugdteam van VV Reutum. JO19-1 neemt het op tegen Sparta Enschede JO19-2 en dat duel gaat om aanhaken of afhaken bij de top. Sparta staat momenteel tweede met vier punten voorsprong op VV Reutum. Winnen de Spartanen op de Kottenbrei dan zijn ze uit het zicht verdwenen voor de ploeg van Machiel Steggink en Koen Morskieft. Maar wint Reutum, dan zit er misschien nog een mooi competitieslot in het vat. Vanaf 16.00 uur te aanschouwen aan de Holsmanweg. 

‘Stille zondag’
Waar we vorige week een ‘stille zaterdag’ genoten, is er voor aankomend weekend een ‘stille zondag’ ingepland op de Kottenbrei. Er speelt namelijk geen één seniorenteam een wedstrijd op eigen veld. VV Reutum 2 en VV Reutum Vrouwen genieten van een vrije zondag, terwijl het eerste, derde, vierde en de veteranen op pad gaan voor een uitwedstrijd. VV Reutum 35+ gaat een zware zondagochtend tegemoet zo lijkt het. Koploper DSVD is om negen uur de tegenstander in Deurningen voor de ploeg die zichzelf (helaas) terugvindt op de voorlaatste plek in de competitie. VV Reutum 4 reist af naar Langeveen voor een treffen met Langeveen 3, een ploeg die nog maar vier punten wist te verzamelen door één keer te winnen en één keer gelijk te spelen. Daar moet dus gewonnen worden door de blauw-gelen.
Voor VV Reutum 3 ligt de volgende halte op weg naar het kampioenschap in Denekamp. SDC’12 7 is de tegenstander van aankomende zondag. Het eindstation komt langzaamaan in zicht en door de terugtrekking van STEVO 8 is er weer een tussenstop minder waar rekening mee moet worden gehouden. Met al negentig(!) gescoorde doelpunten is de vraag binnen het ‘derde’ inmiddels niet meer of, maar wanneer de honderdste treffer wordt gemaakt. Kan dit magische aantal zondag in Denekamp al worden bereikt? 

Voor het eerste staat een lastig uitduel te wachten. Na de bizarre situatie van vorige week, waarbij er geen scheidsrechter aanwezig was voor het duel met Borne (wordt 28 april om 19.30 uur ingehaald), staan de jongens te springen om weer de wei in te mogen. Zondag worden ze losgelaten in Albergen waar trotse koploper De Tukkers wacht. Vorige week bleek echter dat de zwart-witten niet onklopbaar zijn toen DSVD brutaal won. VV Reutum weet dat echter ook uit eigen ervaring door voor de winterstop zelf met 2-1 van de Albergenaren te winnen. Door het gelijke spel deze week van Avanti bij LSV bleef de schade voor de Tukkers beperkt. Kan Reutum de Albergse brigade wel schade toebrengen in de jacht op de titel?
Om 14.00 uur wordt er afgetrapt, als de scheidsrechter van dienst tenminste ook die aanvangstijd in zijn agenda heeft staan.

Allen een fijn (voetbal)weekend! 

Uitslagen vrijdag 22 april 2022 (7-7 wedstrijden) 
DETO VR1 - Reutum VR1   ---0-3
Reutum VR1 - TVC '28 VR1  ----4-0
SVVN VR1 - Reutum VR1   ----0-3
Reutum VR1 - Stevo VR1  ----2-1

Programma - Uitslagen zaterdag 23 april 2022
Reutum G1G - Achilles '12 G1 ----3-5
Reutum JO19-1 - Sparta E. JO19-2 ----2-0
Reutum JO17-1JM - Fleringen JO17-1 ----5-3
SVVN JO15-1 - Reutum JO15-1----1-1
Reutum JO11-1 - RSC JO11-1 ----7-11
Bergentheim JO9-1 - Reutum JO9-2----11-6
Reutum JO8-1JM - Fleringen JO8-1 ----1-2
Reutum MO12-1 - SDC '12 JO12-1 ----4-2
Reutum 7 Mini's - Ministoernooi, DSVD,UD,RSC,Saasveldia
Afgelast-Uitgesteld zaterdag 22 april 2022
Reutum JO14-1JM - DTC '07 JO14-1 ---- uitgesteld naar woensdag 11 mei
VMC JO12-1JM - Reutum JO12-1---- afgelast
Reutum JO9-1JM - Saasveldia JO9-2 ---- afgelast
Uitslagen zondag 24 april 2022
Tukkers De 1 - Reutum 1 ----1-1
SDC '12 7 - Reutum 3----0-9
Langeveen 3 - Reutum 4----1-2
DSVD 35+1 - Reutum 35+1 ----2-1

Derde Klasse A
Uitslagen  zondag 24 april 2022
Losser 1 - DSVD 1    ----1-0
Luctor Et Emergo 1 - UDI 1  ----2-2
MVV '29 1 - Borne 1    ---- 0-0
RSC 1 - Avanti W. 1    ---- 1-1
TVO 1 - Saasveldia 1   ----1-0
Tukkers De 1 - Reutum 1   ----1-1
W.V.V.'34 1 - LSV 1 ----6-0