nieuws   10 februari 2022     1 foto
Programma - Voorbeschouwing - Uitslagen 12 februari tm 15 februari 2022

Puike overwinning Reutum 1 tegen Avanti Wilskracht.
In Glanerbrug won Reutum de laatste wedstrijd voor de eerste periode met 0-4 van Avanti Wilskracht,  en op die overwinning in de wedstrijd die onder prima leiding stond van scheidsrechter Mulder ,  was niets op aan te merken.

Doelpunten van Wout ( 0-1)  en Stijn Slaghekke (0-2)  en twee van Sam Holsink (0-3 en 0-4).
De laatste 3 waren doelpuntje uit het boekje...

Dinsdag 15 februari wordt er gewoon getraind, de oefenwedstrijd tegen NEO is afgelast

Voorbeschouwing : Ook voor VV Reutum 1 begint de competitie weer. 

Langzaam maar zeker begint het voerbalweekend weer zijn oude vorm terug te krijgen op de Kottenbrei. We zijn blij dat er weer publiek langs de lijn staat, dat er gezellig gelachen wordt in de kantine en dat er weer iedere avond fanatieke trainingen worden afgewerkt. Nu ook voor het eerste elftal van onze vereniging de competitie weer hervat wordt, lijkt bijna alles weer terug van het ‘oude normaal’. 

Het eerste fluitsignaal zal zaterdag om half 9 klinken als Fons Lammerink Reutum JO8-1JM en LSV JO8-1 zal laten aftrappen. Op datzelfde tijdstip zou Reutum JO9-2 beginnen, maar die wedstrijd is vanwege Corona afgelast. Later op de zaterdagochtend komt VV Reutum MO12-1 in actie tegen Gramsbergen JO12-JM. Hoewel de meiden van leiders Bernadet Grundel en Chantal Veldhuis in de winterstop een klasse omhoog zijn gegaan en het nu ook tegen jongens van dezelfde leeftijd opnemen is de start van de competitie veelbelovend. De eerste twee wedstrijden werden niet verloren (winst en een gelijkspel). Gramsbergen, zelf één wedstrijd gespeeld en gewonnen, zal de Reutummers dus niet onderschatten. 

Veel van de VV Reutum jeugdteams spelen zaterdag een uitwedstrijd. Naast de al genoemde teams spelen ook VV Reutum G1G en VV Reutum JO15-1 op de Kottenbrei. Reutum G1G zal zich tegen Rigtersbleek willen nemen revancheren voor de nederlaag van vorige week tegen SVZW. Met een 4-3 eindstand trok Reutum net aan het kortste eind. JO15 zal goed aan de nieuwe competitie willen beginnen. Tegenstander Almelo JO15-1 heeft dit al gedaan door vorige week het eerste competitieduel met 6-3 te winnen. Succes aan alle jeugdteams! 

Zoals gezegd komt het vlaggenschip van onze vereniging op zondag voor het eerst dit jaar voor de competitie in actie. In de laatste wedstrijd van de door De Tukkers gewonnen periode treft Reutum in Enschede Avanti Wilskracht. De rood-zwarten staan op de tweede plek en draaien dus erg lekker dit seizoen. Er werd slechts één keer verloren en één keer gelijk gespeeld. Maar VV Reutum weet wat winnen is van ploegen uit de top dit seizoen. De laatste wedstrijd van voor de winterstop werd namelijk gewonnen van nummer een de Tukkers. Weet u nog? Die wedstrijd die live werd uitgezonden omdat publiek niet toegestaan was. Zondag is iedereen gelukkig weer van harte welkom langs de lijn. 

Op zondagochtend wordt door alle seniorenteams een competitieduel gespeeld met uitzondering van het tweede. Zij zijn nog vrij. VV Reutum 3 gaat proberen de kampioenskoers door te zetten. In Albergen zal er moeten worden afgerekend met de Tukkers 6. Ook voor het vierde staat een uitwedstrijd op het programma. In SV DRC komen zij een team tegen met hetzelfde puntenaantal (12). Er zal worden gestreden om de plekken 6 en 7 op de ranglijst. Centraal in dit duel staat dan ook: aanhaken of afhaken bij de middenmoot. VV Reutum VR1 heeft een uitwedstrijd dichter bij huis. De dames reizen af naar Weerselo om het op te nemen tegen UD, dat drie punten minder heeft verzameld dan Reutum. Ook een spannend duel dus. Voor de veteranen staat een wedstrijd met avc Heracles te wachten. De oudgedienden wisten dit jaar nog niet te winnen (0-0 tegen Saasveldia en 2-4 tegen Qucik), dus er zal uit een ander vaatje getapt moeten worden om de drie punten mee te nemen naar Reutum. 

Allen een fijn voetbalweekend toegewenst!

Programma - Uitslagen zaterdag 12 februari 2022**
Reutum G1G - Rigtersbleek G2 ----2-1
Zenderen Vooruit JO19-1 - Reutum JO19-1----2-1
ATC'65 JO17-3 - Reutum JO17-1----1-4
Reutum JO15-1 - Almelo JO15-1 ----3-9
RSC JO11-1 - Reutum JO11-1----6-5
DSVD JO9-1 - Reutum JO9-1----1-1
Reutum JO8-1JM - LSV JO8-1 ----4-8
Reutum MO12-1 - Gramsbergen JO12-2JM ----1-2
Zaterdag 12 februari 2022 afgelast-uitgesteld
Reutum JO9-2 - Tukkers De JO9-2JM ----afgelast
Lemelerveld JO14-2 - Reutum JO14-1---- afgelast

Programma - Uitslagen zondag 13 februari 2022**
Avanti W. 1 - Reutum 1 ----0-4
Tukkers De 6 - Reutum 3----0-9
DRC 2012 2 - Reutum 4----2-3
Heracles avc 35+1 - Reutum 35+1----4-1
UD W. VR1 - Reutum VR1----1-0
**Wijzigingen voorbehouden

Uitslagen Derde Klasse A
Avanti W. 1 - Reutum 1 ---- 0-4
Tukkers De 1 - LSV 1 ---- 4-1
W.V.V.'34 1 - MVV '29 1 ---- 2-2
Afgelast Derde Klasse A
Luctor Et Emergo 1 - Borne 1---- afgelast
TVO 1 - UDI 1---- afgelast

Afgelast dinsdag 15 februari 2022
NEO 1 - Reutum 1 ---- Oefenwedstrijd afgelast