nieuws   04 november 2021     2 foto's
Voorbeschouwing - Uitslagen 6-7 november 2021
Reutum 1 verliest de gemeentelijke derby tegen MVV’29 met 0-1,  in een wedstrijd waarin Reutum meer en betere kansen kreeg.
Alleen 1 ongeschreven regel in de voetballerij liet weer zien dat deze echt geldt: Als de bal aan de ene kant er niet in valt, dan valt deze vroeg of laat aan de andere kant.
Een punt was voor Reutum 1 dan ook zeker verdiend geweest.
Volgend week bekert Reutum 1 in Tubbergen tegen TVC ’28 1 dat vanmiddag de andere gemeentelijke derby met 1-0 won van Stevo.
 
Voorbeschouwing:
Seniorenteams VV Reutum willen de rug rechten in ‘Koalt’ voetbalweekend
De temperaturen dalen en dat houdt voor veel Reutummers automatisch in dat ze veel dorpsgenoten tegenkomen in het ‘stadscentrum’ van Ootmarsum.  Aankomend weekend is het weer tijd voor de ‘Koale Kermis’ en daar zullen veel voetballers van VV Reutum te vinden zijn. Onder het mom van teamspirit op zondag en warmdraaien op de vrijdagmiddag en avond. Daarnaast wordt er zowel op zaterdag als zondag volop gevoetbald door de blauw-gele teams van onze vereniging. 
 
Weinig thuiswedstrijden
Op zaterdag zijn slechts twee Reutumse teams te bewonderen op de Kottenbrei. Op de vroege ochtend speelt Reutum JO9-2 tegen Juventa ’12 JO9-3 om 08.45 uur. In de middag neemt JO15-1 het op tegen Oranje Nassau JO15-2 op de Kottenbrei. De spelers van leiders Stan Oude Kotte, Koen Warring en Emiel Mollink strijden met tien punten uit vijf wedstrijden volop mee om de bovenste plaatsen in de competitie en zullen willen winnen om een gaatje te slaan met de Almeloërs die slechts één punt minder bezitten na drie overwinningen en twee verliespartijen. Succes! De overige Reutumse jeugd zal uitwedstrijden in de gehele regio gaan spelen. Van Tubbergen tot Hengelo en van Vriezenveen tot Rigtersbleek, overal zijn zaterdag weer Reutummers te vinden. Belangrijke waarschuwing voor JO19-1: uit statistieken blijkt dat de A-jeugd in het verleden weinig punten wist te bemachtigen op zaterdagen na de ‘Koale Kermis’. Toeval? In ieder geval iets om over na te denken. Hopelijk kan er een vervolg worden gegeven aan de knappe 4-2 overwinning op buurman Fleringen van vorige week. 
 
Senioren willen de rug rechten!
De zondag zal voor veel teams in het teken staan van de rug rechten. Zowel VV Reutum 1, het tweede, de Vrouwen en VV Reutum 4 hadden een teleurstelling te verwerken na het resultaat van vorig weekend. VV Reutum 3 gaat daarentegen als een speer en nestelt zich fier aan kop met vier overwinningen en een doelsaldo van +26. Kan er aanstaande zondag op het vroege aanvangstijdstip van Luctor et Emergo ook met scherp worden geschoten door de heren? Om 09.00 uur vindt in Almelo de aftrap plaats. 
 
Het eerste en tweede van VV Reutum mogen na de verliespartij van vorige week thuis aantreden tegen tegenstanders waarvan gewonnen moet worden. Om 09.30 uur ontvangt het tweede Victoria ’28 2 dat net als de tegenstander van het eerste deze competitie nog maar één overwinning heeft geboekt. In de middag reist namelijk MVV’29 van Harbrinkhoek naar Reutum om in negentig minuten te bepalen wie drie punten bij mag schrijven. De wedstrijd staat onder leiding van de scheidsrechter Hoornstra. Speler van de week is Simon Groothuis. Simon is één van de drie talentvolle zoons van Linda en Ferrty Groothuis en is speler van Reutum JO14.
Helaas hebben wij het treurige bericht ontvangen dat een gewaardeerd lid van onze tegenstander MVV 29 afgelopen week is te komen overlijden. Johnny Steggink was een bekend persoon bij beide verenigingen en de eerste “betaalde” voetballer die bij Reutum heeft mogen spelen in het roemruchte Reutum 7 (zie bijlage) van weleer.  
 
Eerder op de ochtend trappen de voetbaldames van VV Reutum om 11.15 uur af tegen De Tukkers Vrouwen 3. Let op dit vervroegde aanvangstijdstip in verband met andere plannen van de speelsters in de vroege middag. De veteranen en Reutum 4 hebben een uitwedstrijd dicht bij huis op het programma staan. Tegen respectievelijk Fleringen 35+1 en Manderveen 3 zullen de Reutummers er alles aan doen om met drie punten huiswaarts te keren. 
 
Allen een fijn voetbalweekend toegewenst! 
 
UItslagen zaterdag 6 november 2021
Rigtersbleek G5 - Reutum G1G----2-3
Bornerbroek JO19-1 - Reutum JO19-1----3-3
BWO JO17-3 - Reutum JO17-1----3-0
Reutum JO15-1 - Oranje Nassau JO15-2 ----2-1
Quick '20 JO12-1 - Reutum JO12-1----8-2
TVC '28 JO11-1 - Reutum JO11-1----6-2
De Esch JO9-2 - Reutum JO9-1----1-7
Reutum JO9-2 - Juventa '12 JO9-3JM ----6-6
DETO JO8-1JM - Reutum JO8-1JM----14-4
Oranje Nassau MO13-3 - Reutum MO13-1----0-13
Uitslagen zondag 7 november 2021
Reutum 1 - MVV '29 1 ----0-1
Luctor Et Emergo 5 - Reutum 3 ----1-19
Manderveen 3 - Reutum 4----1-4
Fleringen 35+1 - Reutum 35+1----5-2
Reutum VR1 - Tukkers De VR3 ----3-1
Afgelast Zondag 7 november:
Reutum 2 - Victoria '28 2 ---- afgelast
 
Uitslagen Derde Klasse A
Uitslag zaterdag 6 november om 18.00 uur
Losser 1 - Avanti W. 1 ----0-2
Uitslagen zondag 7 november
LSV 1 - W.V.V.'34 1 ----1-2
Luctor Et Emergo 1 - DSVD 1 -----2-1
Reutum 1 - MVV '29 1----0-1
Saasveldia 1 - RSC 1 ----1-0
TVO 1 - Tukkers De 1 ----1-2
UDI 1 - Borne 1 ----2-1