nieuws   24 maart 2022     1 foto
Programma - Voorbeschouwing - Uitslagen 26 maart tm 31 maart 2022

Reutum 1 wint in Deurningen met 2-3 van DSVD.

 

Topper voor Reutum JO17 en seniorenteams opgelet!

Het kabinet heeft vorige week besloten de meeste coronamaatregelen te schrappen. Tot opluchting van iedereen is er vanaf deze week nog slechts één maatregel over: de isolatie voor mensen die positief zijn getest op het coronavirus. Dat merken we ook op en rondom de Kottenbrei, het voetbalgedeelte loopt weer als vanouds bij alle leden van VV Reutum. Teams winnen en verliezen weer hun wedstrijden, de strijd om de topscorertitel bij de senioren is als vanouds spannend, de gezelligheid in de kantine is als nooit weggeweest en het Reutumse publiek komt weer overal in groten getale opdraven. Kijkend naar komend weekend is er ook weer genoeg geel-blauw op de velden te spotten. 

Topper in Oldenzaal voor JO17-1JM
Op zaterdag spelen vier Reutumse jeugdteams een uitwedstrijd, waaronder de twee oudste elftallen. Reutum JO17-1JM gaat op bezoek bij Quick’20 JO17-3 in Oldenzaal. En dit is een kraker van jewelste, aangezien Reutum als ongeslagen koploper (15 punten uit 5 wedstrijden) afreist naar Sportcentrum Vondersweijde. Tegenstander Quick’20 staat op de tweede plek, met drie punten minder uit vier wedstrijden. De aftrap van deze topper vindt plaats om 12.45 uur.
VV Reutum JO19-1 gaat op bezoek bij Sparta Enschede JO19-3. Van de vijf wedstrijden wist het team van Machiel Steggink een Koen Morskieft er tot nog toe drie te winnen. Zaterdag moet winstpartij nummer vier worden geboekt, aangezien Sparta zichzelf terugvindt op de negende plek. Kanttekening daarbij is wel dat de Enschedeërs nog maar twee wedstrijden hebben gespeeld (één gelijk, één winst). 
Naast de genoemde uitwedstrijden spelen veel van de jongere jeugdleden van VV Reutum zaterdag een thuiswedstrijd. Zie hieronder het programme en neem gerust een kijkje op de Kottenbrei. 

Senioren opgelet: uur minder slaap! 
Gaat de klok nou vooruit of achteruit? En slaap ik dan een uur langer of korter? Elk half jaar komt de puzzel weer terug. En daarmee ook de discussie of dit niet eens afgeschaft moet worden. De seniorenteams hebben dit weekend weer eens rekening te houden met dit fenomeen, want het is weer zover. De klok gaat een uur VOORUIT! Jaarlijks levert dit problemen op bij teams, gezien het feit spelers hierdoor nog wel eens te laat willen komen. Hoewel, bij sommige teams ontstaat blijdschap en worden te laat-komers omarmt vanwege de kratjes bier die dit oplevert. Vooral de veteranen en spelers van VV Reutum 2 zullen alert moeten zijn. De thuiswedstrijden van deze teams starten om respectievelijk 09.00 uur en 09.30 uur. Waar VV Reutum 35+ de heren van UDI ontvangt, krijgt Reutum 2 met UD een bijna gelijknamige tegenstander op bezoek. In Weerselo wist het tweede met hangen en wurgen drie punten uit het vuur te slepen tegen het krachtige en gedreven UD Weerselo 2. De strijd tussen de nummers 2 (Reutum) en 4 (UD) op de ranglijst zal ook in Reutum weer spannend worden. 

Het derde, het vierde en het dameselftal hebben iets langer de tijd om te wennen aan de zomertijd. Zij spelen hun wedstrijden om 11.15 uur, 12.00 uur en 13.00 uur. Reutum 3 speelt als trotse koploper tegen UD 7, Reutum 4 neemt het op tegen concurrent Vasse 4 en de dames gaan op bezoek bij De Tukkers VR3. 

Voor de mannen van het eerste staat een uitwedstrijd naar DSVD op het programma. Nadat de ploeg van Peter Bokma vorig weekend weer kennismaakte met verliezen staat er dus weer een lastig potje op het programma. Het puntenverschil in de derde klasse is miniem in de middenmoot en dat levert veel onderlinge strijd op. De Deurningse voetballers staan op plek vijf, terwijl Reutum vorige week is gezakt naar plek zes. Maar niet alleen om de competitiestand is het zondag te doen. Wil Reutum in de tweede periode een rol van betekenis gaan spelen dan zal er gewonnen moeten worden van DSVD alvorens er donderdag al weer een duel op het programma staat. Dan wordt de inhaalwedstrijd tegen RSC in Rossum gespeeld.

Allen een fijn (voetbal)weekend toegewenst!

Uitslagen zaterdag 26 maart 2022
Sparta E. JO19-3 - Reutum JO19-1----2-1
Quick '20 JO17-3 - Reutum JO17-1JM----3-1
Reutum JO14-1JM - La Premiëre JO14-1----5-0
Tukkers De JO12-1JM - Reutum JO12-1----1-1
Reutum JO9-1JM - UD W. JO9-1 ----5-3
Tukkers De JO9-2JM - Reutum JO9-2----5-4
Reutum JO8-1JM - KOSC JO8-2 ----3-7
Reutum MO12-1 - Fleringen JO12-1 ----1-3

Uitslagen zondag 27 maart 2022
DSVD 1 - Reutum 1 ----2-3
Reutum 2 - UD W. 2 ----5-1
Reutum 3 - UD W. 7----8-1
Reutum 4 - Vasse 4 ----4-0
Reutum 35+1 - UDI 35+1 ----2-3
Tukkers De VR3 - Reutum VR1----1-2

Programma donderdag 31 maart 2022**
20:00 ---- RSC 1 - Reutum 1 o.l.v. D. (Dennis) Reuvers 

Derde Klasse A
Uitslag zaterdag 26 maart 2022 (18.30 uur)
Avanti W. 1 - Losser 1 ---- 4-1
Uitslagen zondag 27 maart 2022
Borne 1 - UDI 1 ----3-0
DSVD 1 - Reutum 1 ----2-3
MVV '29 1 - LSV 1 ----15-0
RSC 1 - Saasveldia 1 ----3-0
Tukkers De 1 - TVO 1 ----1-0
Afgelast zondag 27 maart 2022
W.V.V.'34 1 - Luctor Et Emergo 1 ----afgelast

Programma donderdag 31 maart 2022 (20.00 uur)**
Borne 1 - Losser 1 o.l.v. H. Migchelbrink
RSC 1 - Reutum 1 o.l.v.  D. Reuvers
** Wijzigingen voorbehouden