nieuws   08 september 2022     1 foto
Programma - Voorbeschouwing - Uitslagen 10 - 13 september 2022

Reutum 1 wint de eerste bekerwedstrijd  (verrassend) knap bij NEO in Borne met 2-3.
In de eerste helft kwam NEO op voorspong door een prachtig doelpunt van Kevin van den Brug,
Jaap Kamphuis bracht beide ploegen weer op gelijke hoogte.
Net voor rust scoorde Stijn uit een vrije schop de 1-2.

Na ongeveer 30 minuten in de tweede helft kwam NEO door een doelpunt van Jasper Scholten op gelijke hoogte (2-2).
NEO had over de gehele wedstrijd gezien wellicht meer recht op de volle winst, maar het was wederom Stijn die in één van de laatste minuten de winnende treffer voor Reutum scoorde.

Het wedstrijdverslag volgt vanaf maandagavond.

Voorbeschouwing:

Dinsdag treft Reutum1 om 20.00 uur in Reutum, zaterdag eersteklasser Quick’20  dat gisteren SDC ’12 met maar liefst 6-0 versloeg.

Vorige week is de bal voor veel teams weer gaan rollen na een zomerstop vol zon, rust en gezelligheid. Een fijne tijd, maar niets gaat boven voetballers die plezier maken in het geel-blauwe tenue. De eerste ontwenningsverschijnselen zijn achter de rug en dus is het tijd om komend weekend een versnelling door te schakelen.  
 
Op de zaterdag komen zeven jeugdteams van VV Reutum in actie, vier daarvan op eigen veld. De jongste jeugdleden stappen op zaterdagochtend al vroeg in de auto.
VV Reutum JO8-1JM vertrekt rond acht uur ’s ochtends naar Albergen om het om 8.45 uur op te nemen tegen de leeftijdsgenoten van de Tukkers. Om ongeveer hetzelfde tijdstip trappen JO10-1 en JO11-1 op de Kottenbrei af tegen respectievelijk HHC Hardenberg JO10-2 en de buren van KOSC JO11-1JM. Tegen de zwart-witte ploeg uit Ootmarsum zal VV Reutum JO11-1 zich willen revancheren van het verlies in de vorige burenruzie. De seizoenstart ging namelijk met maar liefst 6-0 verloren op bezoek bij VMC. Tegenstander KOSC won daarentegen van Quick’20 met 4-2 en zit al wel in de ‘winning mood’.  
Om half 11 zaterdagochtend gaat VV Reutum JO13-1 beginnen aan de wedstrijd tegen DOS’37 JO13-1JM. Ook onder dertien startte het seizoen op bezoek bij VMC, maar zij wonnen wel: 3-4. Kunnen de jongens onder leiding van Frank Frieling, Tim Jansen en Dennis Huiskes ook winnen van de ploeg uit Vriezenveen? Zodra we het antwoord op die vraag weten trappen de meiden van MO15-1 (in Borne tegen NEO MO15-1) en de heren van JO15-1 (in Almelo tegen Almelo JO15-1) elders in de regio af.   
Het slotstuk op de zaterdag is zoals gewoonlijk voor VV Reutum JO19-1. Om 16.00 uur fluit de aanvoerder van het eerste, Wout Mensink, als scheidsrechter voor het eerst op de fluit bij de aftrap tegen de voetballers van SV Losser JO19-2. Hopelijk kan het hoogste jeugdteam van VV Reutum succesvol aan dit seizoen beginnen.  
 
Op zondag speelt alleen VV Reutum 2 thuis. Vorige week wist het tweede te winnen van DTC 3 dat duidelijk een maatje te klein was. Desondanks liet de ploeg in het geel en blauw zien dat de topvorm nog ontbreekt. Er werd deze week extra getraind om automatismen (weer) in de ploeg te slijpen zodat zondag vanaf 09.30 uur tegen Fleringen 2 uit een ander vaatje kan worden getapt. Hopelijk geldt hetzelfde voor VV Reutum Vrouwen 1. Zij gingen woensdag onfortuinlijk onderuit tegen Saasveldia (1-6). Zondag reizen de dames af naar TVC’28 VR1, wie weet kunnen enkele teruggekeerde vakantiegangers voor een boost zorgen. Reutum 3 gaat het zondagochtend opnemen tegen Enter 4 nadat vorige week met 4-1 werd gewonnen van Oldenzaal 2.  
 
Voor VV Reutum 1 komen er twee lastige wedstrijden achter elkaar aan. Zondag gaan Peter Bokma en zijn mannen hun best doen tegen NEO 1. De club waar Wout Weghorst het voetballen heeft geleerd komt komend seizoen uit in de eerste klasse. Een aantal jaar geleden troffen NEO en Reutum elkaar nog voor competitieduels in de derde klasse. Aanstaande zondag is te aanschouwen hoe beide gepromoveerde clubs zijn doorgegroeid.  
Voor de thuisblijvers en degene die niet deelnemen aan de klootschietronde van de 200 jarige jubilerende klootschietersvereniging Reutum (waarvoor onze felicitaties), dit bekerduel  is zondagmiddag te zien op het YouTubekanaal van NEO.
 
Veel tijd om bij te komen is er vervolgens niet voor Reutum 1. Aanstaande dinsdag wacht namelijk het duel met Quick’20 1 alweer. De Oldenzalers reizen af naar de Kottenbrei voor de wedstrijd die om 20.00 uur start. Quick’20 is eveneens een eerste klasser, maar zit niet ingedeeld bij NEO. Mooie krachtmetingen aan het begin van het seizoen voor VV Reutum. We hopen weer op de volle support van alle toeschouwers.   
 
Uitslagen zaterdag 10 september 2022
Reutum JO19-1 - S.V. Losser JO19-2 ----6-3
Almelo JO15-1 - Reutum JO15-1 ----3-3
Reutum JO13-1 - DOS '37 JO13-1JM ----5-2
Reutum JO11-1 - KOSC JO11-1JM ----1-3
Reutum JO10-1 - HHC Hardenberg JO10-2 ----10-3
Tukkers De JO8-1 - Reutum JO8-1JM ----2-4
NEO MO15-1 - Reutum MO15-1 (9-tal) ----3-3
Uitslagen zondag 11 september 2022
NEO 1 - Reutum 1 ----2-3
Reutum 2 - Fleringen 2 ----4-2
Enter 4 - Reutum 3 ----7-2
TVC '28 VR1 - Reutum VR1 ----6-2

Uitslag dinsdag 13 september 2022
Reutum 1 - Quick '20 1 ----0-5
 
Programma Bekerpoule Groep 1 - 19 Reutum 1
Uitslag zaterdag 10 september 2022
Quick '20 1 - SDC '12 1 ----6-0 
Uitslag zondag 11 september 2022
NEO 1 - Reutum 1 ----2-3