nieuws   02 maart 2023     1 foto
Programma - Uitslagen - Voorbeschouwing 4 tm 8 maart 2023
Reutum 1 verliest in Hengelo met 2-0 bij BWO.
In een redelijk gelijk opgaande wedstrijd, onder prima leiding van scheidsrechter van Leeuwen,  met weinig echte kansen voor beide doelen,  waarin BWO voetballend wel de betere was, bleef het tot de 82e minuut 0-0. Hierna scoorde BWO twee keer en gingen de 3 punten voor de tweede keer dit jaar bij een uitwedstrijd naar een ploeg uit Hengelo.
 
VV Reutum keert terug op historische grond 
 
De meeste voetballers zijn hersteld van carnaval-kuchjes, wintersportkriebels en vakantiestress. Dat betekent dat de bal weer echt gaat rollen en er staat direct een spectaculair voetbalweekend op het programma voor VV Reutum. Daarnaast zal heel Reutum dit weekend in het teken staan van de actie voor Joep.  
 
Op vrijdagavond is er hopelijk al veel gezelligheid in de kantine op de Kottenbrei te beleven als de traditionele kaartavond weer plaatsvindt. Hartenjagers en boonakers gaan de strijd met elkaar aan onder het genot van een lekker koud biertje. Waarschijnlijk zullen de klanken van Radio Tora Bora uit de speakers klinken, want de piratenzender zal de gehele dag plaatjes draaien op verzoek voor Joep. Wie een nummer aanvraagt, doneert een bedrag en zo hoopt men wederom veel geld op te halen. Dit is overigens ook op zaterdag het geval. Op zaterdag 4 maart kun je aan de Agelerweg 18 je auto laten wassen door vrienden en bekenden van Joep van 10.00 tot 16.00 uur. 
 
Terwijl de spons over de lak zal glijden ten behoeve van Joep, wordt er aan de Holsmanweg ook ‘gewoon’ gevoetbald. VV Reutum JO10-1 komt vanaf 09.00 uur in actie op eigen veld tegen RSC JO10-1JM. Voor VV Reutum JO8-1JM en JO11-1 staat een uitwedstrijd naar respectievelijk SVZW en Quick’20 op het programma. Op de zaterdagmiddag is er maar één thuiswedstrijd.  VV Reutum JO15-1 gaat tegen Sportclub Overdinkel JO15-1 op zoek naar de eerste punten van deze competitie. De eerste twee wedstrijden gingen namelijk jammerlijk verloren. Tegenstander Overdinkel heeft al wel een overwinning geboekt.  VV Reutum JO19-1 sluit de zaterdag af op bezoek bij Quick ’20 JO19-4. Het oudste jeugdteam zal willen winnen in Oldenzaal, gezien het feit Quick JO19-4 de ranglijst als nummerlaatst bezet. Zelf wisten de Reutummers vorige week de eerste drie punten te pakken door van buurman KOSC te winnen. Hopelijk kan dat resultaat rekenen op herhaling.  
 
Op zondag komen alle seniorenteams in actie. Zoals gewoonlijk bijten de Veteranen het spits af. Om 09.00 uur wordt op de Kottenbrei afgetrapt tussen VV Reutum en BWO 35+1. De Hengeloërs willen ongetwijfeld winnen om als nummer twee de druk op koploper DSVD te houden. Maar Reutum doet het dit seizoen ook naar behoren en wil de zesde plek verdedigen. Op eigen veld zijn vervolgens ook de skills van VV Reutum 3 en VV Reutum 4 te aanschouwen. Reutum 3 zal Stevo 6 willen verslaan om de rood-gelen te passeren op de ranglijst en plek 4 in te nemen. Voor Reutum 4 ligt de bal er wat anders bij, zij hebben het kampioenschap ten doel gesteld en hebben met twee punten voorsprong op RSC (duel minder gespeeld) alles in eigen hand. Om dit zo te houden moet zondag gewonnen worden van TVC’28 9, dat vijfde staat. Voor VV Reutum Vrouwen 1 staat een lastig uitduel te wachten. Zondag mogen de meiden afreizen naar Saasveld om het koploper Saasveldia 1 lastig te maken. Het tweede van VV Reutum gaat als koploper op bezoek bij Vosta. Bij de hervatting van de competitie zit de druk er meteen op, want nummer 2 De Tukkers is door een eerder gespeeld duel op gelijke hoogte gekomen qua puntenaantal. Een must-win voor de mannen van Rob Veelers om de Albergenaren weer op drie punten achterstand te zetten.  
 
VV Reutum 1 keert zondagmiddag terug op historisch grond. De uitwedstrijd tegen BWO zal veel spelers doen terugdenken aan 19 juni 2022. Destijds werd afgereisd naar datzelfde sportcomplex voor de promotiewedstrijd tegen Avanti, met een fantastisch eindresultaat als gevolg. Dankzij het winnen van die promotiewedstrijd speelt VV Reutum dit seizoen in de tweede klasse en komt het tegenstanders van formaat tegen. Zo ook zondag, als in Hengelo dit keer niet de thuiskleedkamer maar de uitkleedkamer mag worden opgezocht. Tegenstander BWO staat vijfde met slechts twee punten achterstand op koploper Bon Boys. Om bovenin mee te kunnen doen zal de thuisclub de punten in eigen huis willen houden. Wint Reutum, dan vindt het zelfs een beetje de aansluiting met de top vijf. Kunnen de mannen van Peter Bokma stunten en nogmaals een mooi resultaat neerzetten op De Noork? Vanaf 14.00 uur is uw steun weer zeer gewenst!   
 
Uitslagen zaterdag 4 maart 2023
Quick '20 JO19-4 - Reutum JO19-1 ---- 2-8
Reutum JO15-1 - Sportclub Overdinkel JO15-1 ---- 4-4
Quick '20 JO11-4 - Reutum JO11-1 ---- 5-2
Reutum JO10-1 - RSC JO10-1JM ---- 3-6
SVZW JO8-1 - Reutum JO8-1JM ----4-7
Uitslagen zondag 5 maart 2023
BWO 1 - Reutum 1 ----2-0
Vosta 2 - Reutum 2 --- gestaakt bij 0-3
Reutum 3 - Stevo 6 ----0-2
Reutum 4 - TVC '28 9----9-2
Reutum 35+1 - BWO 35+1 ----4-1
Saasveldia VR1 - Reutum VR1----1-1
 
Uitslag woensdag 8 maart 2023
Reutum JO13-1 - KOSC JO13-1 ----2-3
 
Uitslagen Tweede Klasse I
Zondag 5 maart 2023
ATC'65 1 - Lemelerveld 1 ---- 1-2
BWO 1 - Reutum 1 ---- 2-0
Bon Boys 1 - Tukkers De 1 ---- 3-0
Eilermark 1 - AZC 1 ----1-1
SDC '12 1 - Witkampers 1 ----2-2
Schalkhaar 1 - Vorden 1 ---- 2-1
Suryoye-Mediterraneo 1 - Stevo 1 ---- 6-4