nieuws   30 maart 2023     1 foto
Programma - Voorbeschouwing - Uitslagen 31 maart tm 2 april 2023

Stevo 1 – Reutum 1 werd een vermakelijk schouwspel dat eindigde in een 2-1 overwinning voor de mannen uit Geesteren. 
Stevo kwam al na vijf minuten via een prachtig doelpunt van Daan Kottink op 1-0.
Reutum leek hierna op 1-1 te komen maar het doelpunt werd vanwege buitenspel afgekeurd.
De 2-0 van Stevo door Gijs Lohuis in de eerste helft waarin Stevo de betere ploeg was, was eveneens een doelpunt uit de buitencategorie.
In de tweede helft gingen beide ploegen gelijk op in een door scheidsrechter Niels Mulder prima geleid duel.
Reutum kwam op 1-2  door een benutte strafschop van Mark Morskieft en kreeg zelfs kansen op de gelijkmaker in een wedstrijd die een echte derby werd  (mede dankzij gewoon gras waarop gespeeld werd) met veel strijd, emotie, goed voetbal, fanatiek maar sportief publiek, met 2 ploegen die voor de 3 punten wilden gaan, die Stevo uiteindelijk kreeg.

En zoals het hoort werd er na de tijd met elkaar een biertje gedronken op de door Stevo georganiseerde afterparty.

Voorbeschouwing

Prachtig voetbalweekend op komst voor VV Reutum 

Vrijdagavond start een vers en prachtig voetbalweekend voor VV Reutum. De Reutumse jeugd aanschouwt in ’t Erve Asito de wedstrijd tussen Heracles Almelo en Almere City.
In Reutum wordt er afgetrapt door de 7 tegen 7 35+mannen in een “minitoernooi” waar ook KOSC, TVC en Fleringen aan deelnemen.
Het vrouwenteam 30+ speelt een zeven tegen zeven toernooi in Overdinkel. Het is slechts de opmaat voor een aantal dagen vol interessante duels voor onze voetballers in geel-blauw.  

De jongste VV Reutum-jeugdteams spelen uitwedstrijden op bezoek bij Luctor, Quick en Losser. Ook VV Reutum G1JM speelt elders, namelijk bij Oranje Nassau. Daardoor is de strijd tussen VV Reutum JO13-1 en SV De Lutte JO13-1 de enige die zich op zaterdagochtend afspeelt op de Kottenbrei. Dit is wel direct een duel op het scherpst van de snede. Beide ploegen wisten namelijk uit de eerste vier competitieduels zeven punten te halen en staan gedeeld op de derde plek. Het team dat zaterdagochtend in Reutum als winnaar van het veld stapt gaat nog meedoen om het kampioenschap in deze competitie, terwijl het team dat niet wint waarschijnlijk tekort zal komen dit jaar.  
Om 13.30 uur volgt vervolgens het tweede thuisduel op deze zaterdag. Rigtersbleek JO15-2 komt het VV Reutum JO15-1 zo lastig mogelijk maken. Dat zal echter moeilijk worden voor de bezoekers, want tot nog toe wist dit jeugdteam geen punt te verzamelen in de vijf voorgaande wedstrijden. Reutum staat daarentegen als vijfde genoteerd en wil winnen om bovenin mee te blijven doen. Op de zaterdagmiddag speelt VV Reutum JO17-1JM een uitwedstrijd tegen respectievelijk Borne  alvorens de blik van heel voetbal liefhebbend Reutum gericht gaat in de richting van Geesteren. 

Om 17.00 uur beginnen STEVO 1 en VV Reutum 1 namelijk aan de prachtige derby in de tweede klasse. In Reutum was voor deze wedstrijd al volop belangstelling en dat zal komende zaterdag wederom zo zijn. VV Reutum zal willen verrassen na het teleurstellende puntverlies van vorige week tegen AZC. De 1-1 eindstand leverde vele teleurgestelde blikken op in de kleedkamer na afloop en werd als onnodig puntverlies ervaren. Stevo wist daarentegen koploper Bon Boys knap op een gelijkspel te houden en wil in de komende periode aanhaken bij de ploegen bovenin. Beide ploegen kunnen een driepunter dus uitstekend gebruiken. De rood-gelen om naar boven te kijken, de bezoekers uit Reutum om de blik naar beneden af te wenden. Bovenal wordt het een voetbalfeest voor iedere liefhebber in de gemeente Tubbergen met na afloop een feestje op de Peuverweide.  
 
Als de stofwolken zijn opgetrokken in Geesteren gaat er op zondag opnieuw gevoetbald worden in Reutum. Al om 09.00 uur voetballen de Veteranen tegen de ervaren mannen van Vasse. Inzet van deze wedstrijd is plek vier op de ranglijst die Vasse nu in het bezit heeft. Wanneer deze wedstrijd is afgelopen begint VV Reutum 2 aan de warming up op het terrein van Reünie in Borculo. Een must-win voor de koploper uit Reutum dat de voorgaande twee wedstrijden jammerlijk verloor van Stevo en KOSC. De druk zit erop en dus dient er gepresteerd te worden om de koppositie vast te houden. Die druk zal VV Reutum 4 in mindere mate ervaren. Hoewel vorige week werd verloren van Losser is de voorsprong op nummer twee RSC 5 nog altijd zeven punten. Laat dat nou net de tegenstander van zondag zijn en dus kan een hele slag worden geslagen door het team. Als afsluiter van dit voetbalweekend speelt VV Reutum Vrouwen 1 bij De Tukkers Vrouwen 3. Op eigen veld werd vorige week nummer laatst Vasse probleemloos verslagen, dat wil het elftal graag herhalen tegen de nummer voorlaatst uit Albergen.  
 
Allen een fijn (voetbal)weekend toegewenst!  
 
Uitslagen vrijdag 31 maart 2023 35+ mannen ( te Reutum)
Reutum 35+1 - Fleringen 35+1 ---- 3-3
TVC '28 35+1 - Reutum 35+1   ----2-4
Reutum 35+1 - KOSC 35+1   ----4-3
Uitslagen vrijdag 31 maart 2023
BSC Unisson VR30+1 - Reutum VR30+1 ---- 1-1
Reutum VR30+1 - KOSC VR30+1 ---- 2-0
UD W. VR30+1 - Reutum VR30+1 ---- 3-0
Reutum VR30+1 - Sportclub Overdinkel VR30+1 ---- 0-1
 
Uitslagen zaterdag 1 april 2023
Stevo 1 - Reutum 1 ----2-1
Oranje Nassau G1 - Reutum G1JM ----4-2
Borne JO17-2 - Reutum JO17-1JM ----1-4
Reutum JO15-1 - Rigtersbleek JO15-2 ----5-3
Reutum JO13-1 - Lutte De JO13-1 ---- 2-1
S.V. Losser JO11-2JM - Reutum JO11-1 ---2-5
Quick '20 JO10-4JM - Reutum JO10-1 ----7-8
Luctor Et Emergo JO8-2 - Reutum JO8-1JM ----3-9
Programma - Uitslagen zondag 2 april 2023
Reunie 2 - Reutum 2 ----2-1
Reutum 4 - RSC 5 ---- 3-3
Reutum 35+1 - Vasse 35+1 ----4-2
Afgelast zondag 2 april 2023
Tukkers De VR3 - Reutum VR1---- afgelast
 
Tweede Klasse I
Uitslag  zaterdag 1 april (17:00 uuur)
Stevo 1 - Reutum 1  ----2-1
Programma - Uitslagen zondag 2 april 2023
AZC 1 - Vorden 1 ---- gestaakt vanwege blessure
BWO 1 - Tukkers De 1 ---- 3-3
Bon Boys 1 - ATC'65 1 ----2-1
Eilermark 1 - Lemelerveld 1 ----3-7
Schalkhaar 1 - SDC '12 1 ---- 4-1
Suryoye-Mediterraneo 1 - Witkampers 1 ----3-3