nieuws   13 oktober 2022     1 foto
Programma - Voorbeschouwing 15-16 oktober 2022

Reutum 1 heeft een knappe overwinning geboekt in de uitwedstrijd tegen FC Suryoye Mediterraneo.

Suryoye staat bekend als een goed voetballende ploeg met veel technisch vaardige spelers.
In de eerste helft kwam de ploeg van trainer Paul Krabbe als vrij vlot op een 1-0 voorsprong. Reutum leek ‘t  moeilijk te krijgen, maar na het eerste kwartier ging de wedstrijd gelijk op. Dit resulteerde in de 40e minuut in de gelijkmaker, een prachtig afstandsschot van Stijn.
In de tweede kregen beide ploegen meerdere kansen waarvan Reutum er één wist te benutten.
Onze enige international, Lindsay,  kopte uit een voorzet de 1-2 voor Reutum en zo gingen de drie punten mee naar Reutum en klimt ‘t team van Peter Bokma naar de derde plaats in Twee I.


Voorbeschouwing: 

7 tegen 7 competities startschot regenachtig voetbalweekend VV Reutum 

De mannen 35+ en de vrouwen 30+ van VV Reutum trappen in de 7 tegen 7 competities het voetbalweekend af voor onze blauw-gele trots. In Fleringen nemen de heren het op tegen BZSV de Blauwwitters, TVC’28, Stevo en thuisclub Fleringen. De vrouwen voetballen op de velden van TVC’28 tegen de Tubbergse club, Sportclub Overdinkel en UD Weerselo. Het is het startschot van een regenachtig voetbalweekend zo lijkt het.  
 
Vanwege de herfstvakantie komen weinig jeugdteams in actie aankomende zaterdag. Slechts twee VV Reutum-ploegen spelen een wedstrijd. Om 09.30 uur begint VV Reutum G1JM aan het duel met Rigtersbleek G3. Hoewel het seizoen nog jong is lijkt dit al op een echte ‘degradatiekraker’. De teams staan namelijk beide onderaan met nulpunten na twee gespeelde wedstrijden. Zaak dus voor de leiders om de spelers op scherp te krijgen en de eerste overwinning van het seizoen mee te nemen naar Reutum.  
Op zaterdagmiddag speelt VV Reutum JO17-1JM om 14.30 uur   (al 2 keer gewijzigd deze week) thuis tegen Bergentheim JO17-1JM. Onder leiding van scheidsrechter Sander Oude Luttikhuis wordt bepaald wie het laatste bekerduel in deze poule voor zijn rekening gaat nemen. VV Reutum heeft vier punten na drie gespeelde wedstrijden en is de favoriet tegen Bergentheim dat slechts één punt heeft na drie duels.  
Aan alle jeugdspelers: een heel erg fijne herfstvakantie gewenst!  
 
Voor de senioren is er bijna sprake van een vrij weekend. Alleen Reutun 1, Reutum 2 en de veteranen komen op zondag in actie met een aantal alleraardigste duels. Het beginsignaal klinkt vroeg voor zowel de Veteranen als Reutum 2. Op eigen veld nemen de ervaren mannen van VV Reutum 35+ het op tegen hekkensluiter EMOS 35+1. De bezoekers verloren alle drie de gespeelde duels, terwijl Reutum al één van de twee gespeelde wedstrijden wist te winnen. Dat kunststukje moet zondag dus herhaald worden. Voor het tweede staat een uitwedstrijd tegen Stevo op de programmering. Hoewel hier keurig Stevo 4 staat gemeld blijkt dit te gaan om een mix van Stevo 3 (dat uit de competitie is gehaald) en Stevo 4. Het team van Rob Veelers won de eerste en enige competitiewedstrijd tot nog toe met maar liefst 10-2 en wil dit seizoen bovenin meedraaien. Dat zal Stevo ook willen, zij verzamelden vier punten uit de eerste drie competitiewedstrijden.  
 
Zoals gebruikelijk sluit VV Reutum 1 het voetbalweekend af om 14.00 uur op zondag. Deze week treden de mannen van Peter Bokma aan tegen Suryoye-Mediterraneo 1. Na de prima seizoenstart vindt Reutum zich terug op de zesde plek in de competitie. Tegenstander Suryoye deed het met twee gewonnen duels nog net iets beter en staat momenteel derde. Stevo en AZC werden aan de zegekar gebonden terwijl de eerste wedstrijd tegen Eilermark nog verloren ging. Wederom een pittige wedstrijd voor Reutum, maar wie weet kan het ook in Enschede verrassend voor de dag komen en de ongeslagen status behouden.  
 
Allen een fijn voetbalweekend!   
 
Uitslagen vrijdag 14 oktober Mannen 35+ (toernooi in Fleringen(
Reutum 35+1 - Fleringen 35+1----1-1
BZSV de Blauwwitters 35+2 - Reutum 35+1 ----0-4
Reutum 35+1 - Stevo 35+1 ----2-3
TVC '28 35+1 - Reutum 35+1 ----0-3
Uitslagen  vrijdag 14 oktober Vrouwen 30+ Bij TVC'28
TVC '28 VR30+1 - Reutum VR30+1 ---- 2-2
Reutum VR30+1 - TVC '28 VR30+2 ----2-3
UD W. VR30+1 - Reutum VR30+1 ----3-1
Reutum VR30+1 - Sportclub Overdinkel VR30+1---- 3-0
 
Uitslagen zaterdag 15 oktober 2022
Reutum JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM ----4-2
Rigtersbleek G3 - Reutum G1JM ----5-4
 
Uitslagen zondag 16 oktober 2022
Suryoye-Mediterraneo 1 - Reutum 1 ----1-2
Stevo 4 - Reutum 2 ----4-2
Reutum 35+1 - EMOS 35+1 ----6-0
 
Uitslagen Tweede Klasse I
ATC'65 1 - Witkampers 1   ----2-1
BWO 1 - Vorden 1   ---- 3-2
Bon Boys 1 - AZC 1    ---- 0-1
Eilermark 1 - Stevo 1    ---- 2-6
SDC '12 1 - Tukkers De 1    ---- 1-0
Schalkhaar 1 - Lemelerveld 1    ---- 0-4
Suryoye-Mediterraneo 1 - Reutum 1    ----1-2