Reutum 1 wist vanmiddag een achterstand van 0-2 om te buigen naar een 2-3 overwinning op SV Vasse.
Op het mooie hoofdveld van sportpak 't Lankamp was Vasse op deze zonnige en warme zondagmiddag in de eerste helft de betere ploeg en kwam op een 2-0 voorspong,
In het begin van de tweede helft verzuimde Vasse de voorsprong uit te bouwen, waarna Reutum
beter in de wedstrijd kwam en uiteindelijk met 2-3 won.
De Reutumse doelpunten waren van Bjorn Luttikhuis , Mark Morskieft en Mats Holsink.
Het was een sportieve derby onder prima leiding van scheidsrechter Leussink.
Het uitgebreide wedstrijdverslag kunt u vanaf maandagmiddag weer lezen op deze site.
Voorbeschouwing: Een zonnig en warm voetbalweekend
Aankomend weekend zal de 2e voetbalronde van dit seizoen worden gespeeld.
Vijf jeugdelftallen zullen aanstaande zaterdag op de Kottenbrei spelen, waarbij de JO-19, dit seizoen onder leiding van Koen Warring een derby zullen spelen tegen De Tukkers JO-19, scheidsrechter deze middag is Mart Lammerink. Na een 3-2 nederlaag bij Rigtersbleek JO-19 is het interessant te zien hoe het elftal van Koen in deze 1e klasse kan presteren.
Op zondag spelen er drie seniorenteams, Reutum 2 speelt zijn laatste bekerwedstrijd in en tegen de Lutte 3.
Bij winst zal er doorgebekerd worden en is trainer Matthijs Kolman uitstekend begonnen aan het seizoen.
De vrouwen spelen hun eerste bekerwedstrijd tegen SDC en wel om 11.30 uur, het elftal wat getraind wordt door Sjaak Leferink en Frank Droste kan dan laten zien wat het in zijn mars heeft.
Reutum 1 heeft opnieuw een derby op het programma en wel in en tegen Vasse. Waar vorige weekend met 2-4 werd verloren tegen UD is het zaak voor de mannen van Peter Bokma om de speelstijl eigen te maken om over een aantal weken klaar te zijn voor de competitie. Daarnaast is er tegen Vasse altijd enige strijd en passie wat hopelijk gepaard gaat met een sportieve wedstrijd.
Een zonnig voetbalweekend gewenst !
Uitslagen zaterdag 9 september 2023
Reutum JO19-1 - Tukkers De JO19-1 ----1-5
ATC'65 JO17-2 - Reutum JO17-1JM----3-2
Heracles avc JO15-2 - Reutum JO15-1----1-3
Reutum JO13-1 - Saasveldia JO13-1 ----6-1
Reutum JO11-1 Stevo JO11-2 ----2-6
Reutum JO11-2JM - BWO JO11-2 ----5-2
S.V. Losser, JO9-2JM - Reutum JO9-1JM----2-2
Reutum JO8-1JM - Langeveen JO8-1 ----1-12
Luctor Et Emergo MO15-1 - Reutum MO15-1 (9-tal)----1-1
Uitslagen zondag 10 september 2023
Vasse 1 - Reutum 1 ----2-3
Lutte De 3 - Reutum 2 ----3-1
Reutum 3 - Enter 4 ----1-1
Reutum VR1 - SDC '12 VR1 ----1-1
Uitslag donderdag 14 september 2023
Reutum MO15-1 (9-tal) - TVC '28 MO15-1 ----1-2
Uitslagen KNVB Bekerpoule 3-18 Programma zondag 10 september 2023
UD W. 1 - La Première 1 ---- 1-1
Vasse 1 - Reutum 1 ---- 2-3