nieuws   26 oktober 2023     1 foto
Programma - Voorbeschouwing - Uitslagen 27 tm 29 oktober 2023

In een echte “”derby” met veel strijd, op een kunstgrasveld dat de hoeveelheid water niet goed heeft kunnen verwerken, wist Reutum vanmiddag in blessuretijd gelukkig met 3-2 te winnen van DTC’07.
De ploeg van trainer Peter Bokma kwam na rust twee keer op achterstand, maar draaide dit uiteindelijk om naar een 3-2 zege door doelpunten van Bjorn, Stijn en Mats.

 

Herfstvakantie betekent rustige voetbalzaterdag voor VV Reutum
Het herfstweer van de afgelopen weken was een mooie voorbode voor de VV Reutum-jeugd dat deze week geniet van een heerlijke herfstvakantie. Daardoor een rustige voetbalzaterdag op de Kottenbrei aankomend weekend. 
 
Op vrijdagavond wordt er wel al gevoetbald in het geel en blauw. VV Reutum 4 gaat dan op bezoek bij SDC'12 9. De inzet zijn drie belangrijke punten in de strijd om de koppositie met mede-koploper STevo 6 dat wel een wedstrijd minder heeft gespeeld. 
 
Op zaterdag komt voor VV Reutum alleen VV Reutum G1JM in actie. Zij reizen af naar Vriezenveen om het op te nemen tegen DOS'37/DETO G1. Na drie duels wacht VV Reutum nog op het eerste punt als nummer laatst. De tegenstander doet het iets beter, maar kan worden achterhaald. DOS/DETO wist namelijk één van de eerste vier duels te winnen. 
 
Voor de senioren lijkt er geen sprake van vakantie. Vier teams komen zondag 'gewoon' in actie. De veteranen bijten het spits af op bezoek bij Quick'20. In Oldenzaal moeten er drie punten gepakt worden, gezien het feit Quick na drie duels slechts op één punt staat. VV Reutum 2 speelt om 09.30 uur thuis het vierde duel van de competitie. Na drie winstpartijen in de competitie en een ronde verder in de beker komt buurman TVC'2 4 naar de Kottenbrei. TVC zal willen verrassen als underdog, want zij wisten één van de eerste drie wedstrijden te winnen. Na het tweede betreden de vrouwen van VV Reutum VR1 het veld om de strijd aan te gaan met de Tukkers VR3. Gezien de stand op de ranglijst moeten de vrouwen de punten in Reutum weten te behouden aankomende zondag. 
 
Voor het eerste elftal staat een mooie derby op het programma. DTC'07 komt naar de Kottenbrei. De teleurstellende start van de competitie heeft VV Reutum hopelijk achter zich gelaten na een prima bekerpot tegen Quick'20 uit Oldenzaal. Ondanks het 0-1 verlies op eigen veld biedt dit duel aanknopingspunten en dus is er vertrouwen getankt door de ploeg van Peter Bokma dat afgelopen zondag kon genieten van een vrije dag. DTC staat net als Reutum in de onderste regionen van de derde klasse met drie punten na vier duels. VV Reutum heeft er vier verzameld en wil dat maar wat graag uitbreiden naar zeven. 
Pupil van de week bij deze wedstrijd is Noud Flinkers, speler van Reutum JO11-1. 
De steun van het publiek is natuurlijk van harte welkom, tot 14.00 uur zondag op de Kottenbrei! 
 
Allen een fijn (voetbal)weekend.
________________________________________
 
Uitslag vrijdag 27 oktober 2023
SDC '12 9 - Reutum 4 ----0-3

Uitslag zaterdag 28 oktober 2023
ST:DOS'37/DETO G1 - Reutum G1JM ----1-6
Programma - Uitslagen zondag 29 oktober 2023
Reutum 1 - DTC '07 1 ----3-2
Reutum 2 - TVC '28 4 ----4-2
Quick '20 35+1 - Reutum 35+1 ----1-5
Reutum VR1 - Tukkers De VR3 ----0-0
 
Uitslagen Derde Klasse A
Delden 1 - Wijhe '92 1 ----2-0
Eilermark 1 - MVV '29 1 ----2-3
FC Trias 1 - Ruurlo 1 ----2-2
Heeten 1 - Reunie 1 ----3-1
Reutum 1 - DTC '07 1 ----3-2
Sc. Overwetering 1 - DSVD 1 ----0-0
WVV'34 1 - Lemelerveld 1 ----3-2