nieuws   31 augustus 2023     1 foto
Programma - Voorbeschouwing - Uitslagen 2-3 september 2023

Dit weekend stond voor Reutum 1 de eerste ronde van de KNVB districtbeker op het programma.
In Reutum was UD Weerselo de tegenstander.
Na 8 trainingen was dit voor de Reutummers de eerste wedstrijd van het seizoen.
Vorig seizoen werd de eerste bekerwedstrijd bij NEO 1 nog verrassend met 2-3 gewonnen.
Vanmiddag was UD te sterk en won met 2-4.
Voor Reutum scoorden Mark (penalty) en Stijn.

Volgende week staat de "jaarlijkse" bekerwedstrijd uit tegen S.V. Vasse op het programma.


Voorbeschouwing: We mogen weer! 

Aankomend weekend is het eindelijk weer zover. De meeste voetballers van VV Reutum komen weer in actie. 
 
Voor de jeugd begint de eerste fase van de competitie. Nadat vorige week op het ALBO-toernooi de laatste afstemmingen onderling konden worden getest gaat het vanaf zaterdag dus weer om de punten. Om 09.00 uur trapt VV Reutum JO8-1JM in Vasse af tegen VMC JO8-1JM. VV Reutum JO11-1 en 2JM gaan respectievelijk op bezoek bij Stevo en Kosc. Om 11.00 uur zou voor  VV Reutum MO15-1 als negental de bal voor het eerst aan het rollen op de Kottenbrei gaan, maar deze wedstrijd is op het laatste moment verplaatst naar donderdag 14 september. ‘s Middags verschijnen VV Reutum JO15-1 en VV Reutum JO17-1JM nog aan de Holsmanweg op het strijdtoneel. De tegenstanders zijn Almelo en SDC en zullen net als de Reutumse leeftijdsgenoten weer blij zijn de ‘wei’ in te mogen. Het hoogstgenoteerde jeugdteam van VV Reutum reist af naar Rigtersbleek waar de plaatselijke JO19-1 de eerste tegenstander van dit seizoen zal zijn. 
 
Op zondag komen vier seniorenteams voor het eerst dit seizoen in actie, waarvan twee op eigen veld. VV Reutum 2 start het seizoen onder nieuwbakken trainer Matthijs Kolman met een heuse derby. Fleringen 2 komt het het vernieuwde VV Reutum 2 zo lastig mogelijk maken in een bekerduel. Ook VV Reutum 3 en VV Reutum Vrouwen 1 proberen zich komende zondag in cupfightersferen te voetballen. Het derde start om 11.00 uur in Saasveld tegen Saasveldia, de vrouwen een half uur later in Lattrop tegen DTC.  
 
Na de degradatie naar de derde klasse heeft het eerste elftal de afgelopen weken de draad weer opgepakt. Na een aantal fanatieke trainingen onder leiding van Peter Bokma is het zondag tijd voor de eerste echte test. Ook voor het eerste kan de term ‘derby’ al meteen uit de kast worden gehaald. Het naastgelegen UD Weerselo komt namelijk op bezoek. 
 
Op maar een mooi seizoen met z’n allen en iedereen veel voetbalplezier toegewenst.

Uitslagen zaterdag 2 september  2023
Rigtersbleek JO19-1 Reutum JO19-1----3-2
Reutum JO17-1JM - SDC '12 JO17-2 ----1-1
Reutum JO15-1 - Almelo JO15-1 ----1-0
Wilhelminaschool JO13-1 - Reutum JO13-1 ---- 2-6
Stevo JO11-2 - Reutum JO11-1 ----8-1
KOSC JO11-1JM - Reutum JO11-2JM ---- 12-0
VMC JO8-1JM - Reutum JO8-1JM ----15-1

Uitslagen zondag 3 september 2023
Reutum 1 - UD W. 1 ----2-4
Reutum 2 - Fleringen 2 ----7-0
Saasveldia 5 - Reutum 3 ----2-1
DTC '07 VR1 - Reutum VR1 ----3-0
 
Uitslagen KNVB bekerpoule Groep 3-18 programma zondag 3 september 2023
La Première - SV Vasse ---- 4-3
Reutum 1 - UD Weerselo 1 ---- 2-4