nieuws   12 oktober 2023     1 foto
Programma - Voorbeschouwing - Uitslagen 13 oktober tm 17 oktober 2023

Reutum 1 heeft de uitwedstrijd tegen SV Delden op een matig kunstgrasveld  met 4-0 verloren. In de eerste helft had Reutum de betere kansen maar deze werden niet benut.
Delden wist hun eerste kans wel te benutten en zo was de ruststand 1-0.
In de tweede helft (Wout en Wout waren gewisseld) presteerde Reutum matig, en liep Delden uit naar 4-0.

De JO13-1 is zaterdag poulewinnaar geworden in de eerste fase in de Tweede Klasse.
Dit betekent dat ze zich als poulewinnaar plaatsen voor de knock-outfase van het bekertoernooi.
Leiders en spelers gefeliciteerd.


Voorbeschouwing:

Herfstig voetbalweekend op komst voor VV Reutum

De herst heeft zijn intrede officieel gedaan. Winterjassen zijn weer uit de kast getrokken, temperaturen dalen en sommige VV Reutum-teams zullen komend weekend nat worden van een bui. Dat maakt het plezier echter niet minder en dus wordt er gewoon volop gevoetbald. 

VV Reutum VR30+1 trapt het voetbalweekend af op vrijdag met een voetbalavond in Weerselo. Twickel, UD en KOSC zijn de tegenstanders, net als vorige week toen VV Reutum een keer verloor, gelijkspeelde en won. 

Op zaterdagochtend spelen slechts twee jeugdteams op eigen veld. Om 09.00 uur gaat VV Reutum JO9-1JM de strijd aan met de leeftijdsgenoten van AVC Heracles. Twee uur later begint de wedstrijd voor VV Reutum MO15-1 tegen PH MO15-1. De meiden staan op een keurige vierde plek op slechts drie punten achterstand van TVC, dat wel een duel meer gespeeld heeft. De strijd om de koppositie ligt dus volledig open en wil VV Reutum dit zo houden dan zal er gewonnen moeten worden van de laagvlieger uit Almelo. Met drie punten uit zes duels staat PH voorlaatste.
Zaterdagmiddag biedt volop vertier voor de Reutumse voetballiefhebber. Net na het middaguur gaat de bal rollen bij VV Reutum G1JM. Tegen opponent SVZW G1JM gaan de geel-blauwen op zoek naar de eerste punten van dit seizoen na het nipte verlies vorige week tegen Vogido. SVZW heeft al wel drie punten verzameld door vorige week van DOS/DETO te hebben gewonnen. Om 13.30 uur staat er een heuse derby op het programma als TVC’28 JO17-1 bij VV Reutum JO17-1JM op bezoek komt. Een duel in de onderste regionen van de competitie. Nummer laatst VV Reutum beschikt over vier punten na zes duels, terwijl de Tubbergse tegenstander er drie meer heeft. Ultieme kans voor VV Reutum dus om aan te haken bij de plekken daarboven. Het slotakkoord op deze zaterdagmiddag is voor VV Reutum JO15-1. Vanaf 14.30 uur wordt er om drie punten gestreden tegen MVV’29 JO15-1G. VV Reutum is uitstekend aan de competitie begonnen door vijf van de eerste zes duels te winnen. Om de druk op koploper Tubantia JO15-2, dat over één punt meer beschikt, te houden moet er resultaat worden geboekt tegen de zwart-witten uit Harbrinkhoek. 

Op zondag spelen de veteranen om 09.00 uur tegen EFC. Beide teams zijn slecht aan de competitie begonnen door beide duels te verliezen. Het doelsaldo van VV Reutum doet pijn aan de ogen. Slechts één doelpunt werd gescoord en er werden er maar liefst veertien geïncasseerd. Veel ruimte voor verbetering dus, te beginnen zondag tegen EFC. VV Reutum 4 zit al wat meer in de winning-mood en zal dit willen behouden tegen De Tukkers 5. Op voorhand een spannende wedstrijd, want beide teams wonnen twee van de eerste drie wedstrijden en staan dus op een gedeelde tweede plek met zes punten. Vanaf 10.30 uur begint de bal te rollen op de Kottenbrei. Een kwartier later betreedt VV Reutum 2 het Almelose gras van Luctor et Emergo 2. Na twee winstpartijen op eigen veld mag het team van Matthijs Kolman het nu op vreemde bodem proberen. Tegenstander Luctor zal ook aan het langste eind willen trekken want bij winst zal het VV Reutum passeren op de ranglijst. Om 11.15 uur speelt VV Reutum 3 thuis en net als VV Reutum 4 is ook hier de tegenstander afkomstig uit Albergen. De Tukkers 3 zal het het team van Raymond Benerink zo lastig mogelijk maken. Voor het damesteam is het zondag uitslapen geblazen. Wellicht met de schwung van het Oktoberfest in Tubbergen nog in de beneden reist VV Reutum VR1 af naar Denekamp om bij SDC ’12 VR2 ‘ein zieg’ te behalen. 

Voor VV Reutum 1 staat er weer een uitdagend duel op het programma. Na het ongelukkige gelijke spel van vorige week zal het team van Peter Bokma de rug willen rechten. De uitshirts zullen uit de kast moeten worden getrokken en supporters zullen met een scherp oog langs de lijn moeten staan. Delden speelt namelijk bijna in exact dezelfde shirts als Reutum. Alleen hoofdsponsor Gebr. Poppink ontbreekt op het shirt van de tegenstander dat verder bijna niet te onderscheiden is. Een driepunter is genoeg voor Reutum om Delden te passeren op de ranglijst. De steun van het publiek is natuurlijk weer gewenst, om 14.30 uur wordt er afgetrapt. 

Aanstaande donderdag wacht  nog het bekerduel tegen Quick’20 1. De Oldenzalers reizen af naar de Kottenbrei voor de wedstrijd die om 19.30 uur start onder leiding van scheidsrechter Fijke Hoogendijk. Quick’20 is sinds dit seizoen 4e Divisionist.
Een zware krachtmeting voor t door veel blessures gehavend Reutum 1, waarbij uw steun van harte welkom is. 
 

Uitslagen zaterdag 14 oktober 2023
Reutum G1JM - SVZW G1JM ----2-3
LSV JO19-1 - Reutum JO19-1 ----5-1
Reutum JO17-1JM - TVC '28 JO17-1 ----1-3
NEO JO13-2 - Reutum JO13-1----0-6
Stevo JO11-2 - Reutum JO11-1----6-0
ATC'65 JO11-3 - Reutum JO11-2JM----4-8
Reutum JO9-1JM - Heracles avc JO9-3----3-4
DETO JO8-1JM - Reutum JO8-1JM ----11-2
Reutum MO15-1 (9-tal) - PH MO15-1 ----9-0
Uitslagen zondag 15 oktober 2023
Delden 1 - Reutum 1 ----4-0
Luctor Et Emergo 2 - Reutum 2 ----1-2
Reutum 3 - Tukkers De 3 ----0-1
Reutum 4 - Tukkers De 5 ----5-2
Reutum 35+1 - EFC PW 1885 35+1 ---- 3-1
SDC '12 VR2 - Reutum VR1 ----0-2

Uitslag dinsdag 17 oktober 2023
Reutum MO15-1 (9-tal) - SVO Wierden MO15-2 ----6-0

Uitslagen Derde Klasse A
DSVD 1 - Eilermark 1 ----1-0
DTC '07 1 - FC Trias 1 ----1-5
Delden 1 - Reutum 1 ----4-0
Lemelerveld 1 - Heeten 1 ----1-0
MVV '29 1 - W.V.V.'34 1 ----2-1
Ruurlo 1 - Sc. Overwetering 1 ---- 0-0
Wijhe '92 1 - Reunie 1 ----4-1