nieuws   03 november 2022     1 foto
Programma - Voorbeschouwing - Uitslagen 4- tm 6 november 2022

Reutum 1 blijft ook na 6 wedstrijden in de Tweede klasse I na 2 overwinningen en vier gelijke spelen nog altijd ongeslagen en staat op een keurige (veilige) zesde plaats op de ranglijst,
In Zutphen was AZC in de eerste helft de betere ploegen zij kwamen dan ook net voor rust op 1-0.

Reutum moest na de rust iets forceren om met resultaat terug naar Reutum te gaan. Vanaf het begin van de tweede helft was Reutum de betere ploeg en hadden de Blauwgelen grip op het spel.
Dit resulteerde in de gelijkmaker van Stijn.
Een handsbal van AZC speler  leverde Reutum in de negentigste minuut  de uitgelezen mogelijkheid op drie punten op, maar onder hoogspanning miste Mark de penalty ( die werd gestopt door de keeper van AZC).
Over de hele wedstrijd gezien konden beide ploegen zich vinden in deze remise in dit duel dat prima werd geleid door Scheidsrechter van Leeuwen
Volgende week op De Kottenbrei: Reutum 1 – Stevo 1 en daar kijken veel Reutummers en andere ware voetballiefhebbers sinds 19 juni 2022 al reikhalzend naar uit.
Na veertig jaar staat deze derby weer op het  (competitie)wedstrijdformulier.

 

Voorbeschouwing:
‘Koalt’ voetbalweekend op komst voor VV Reutum 
 
Het eerste weekend van november breekt aan en dat betekent dat heel Reutum weet wat er gaande is. In buurstad Ootmarsum barst vrijdagmiddag de gezelligheid rondom de ‘Koale Kermis’ los, maar natuurlijk wordt er ook gewoon gevoetbald.  
Op vrijdagavond komen de veteranen van de 7 tegen 7 competitie in actie bij Stevo. Terwijl het bier rijkelijk zal vloeien bij het Stadscafé, Van de Maas en Ossenfoort trappen de VV Reutumse heren af tegen BZSV de Blauwwitters alvorens ze het opnemen tegen Fleringen, TVC en Stevo. Na twee speelrondes zijn de blauw-gelen de trotse koploper in deze competitie met maar liefst zes punten voorsprong op nummer twee TVC.  
 
Op de zaterdag is het een komen en gaan van voetbalteams op de Kottenbrei. Maar liefst zes ploegen van VV Reutum spelen een thuiswedstrijd. Alleen Reutum JO8-1JM en Reutum JO10-1 gaan elders voetballen. Zij nemen het respectievelijk op tegen Heracles en KOSC.  
Vanaf 09.00 uur is er constant voetbal te zien aan de Holsmanweg. Reutum JO11 opent het bal tegen de leeftijdsgenoten uit Enter. Na afloop van dat duel start om 10.30 uur Reutum JO13-1 tegen De Tukkers JO13-1. De Reutummers zullen zich willen revancheren voor de eerste wedstrijd van deze competitie. De nipte 5-4 nederlaag bij KOSC zullen de jongens willen wegspoelen met een beter resultaat tegen de zwart-witte brigade uit Albergen. Reutum JO15-1 en Reutum JO17-1 betreden daarna het veld om het voetbalgevecht aan te gaan met  DOS en De Tukkers. Het slotstuk op de Kottenbrei is voor Reutum JO19-1 dat een derby speelt tegen TVC’28 JO19-2. Beide teams verloren het eerste duel in deze competitieindeling ruim. Reutum ging met maar liefst 9-1 onderuit bij Sportclub Overdinkel en TVC ging er hard af (5-0) tegen SV De Lutte. Tijd dus om de rug te rechten, maar wie komt het best uit deze speelronde? Vanaf 16.00 uur is het te zien.  
Naast de jeugd komt ook VV Reutum 2 in actie op zaterdagmiddag. De wedstrijd tegen Grol is verplaatst van zondagmiddag 13.30 uur naar zaterdagmiddag 16.15 uur om de welbekende ‘koale’ reden. Vorige week heeft het tweede zich van de nederlaag tegen Stevo hersteld door met 4-0 te winnen van buurman KOSC. Daardoor heeft het team nu zes punten uit drie duels. Tegenstander Grol staat op de tiende plek met drie punten uit vijf duels. Wil de lange terugweg aangenaam zijn voor de heren voetballers dan zal er gewonnen moeten worden van Grol 4.  
 
Op zondagochtend zijn twee Reutumse voetbalteams te bewonderen op eigen veld. De Veteranen krijgen Quick’20 op bezoek. Een duel in de middenmoot van de competitie. Quick bezit één punt meer dan Reutum, maar heeft ook één duel meer gespeeld. Mooie uitdaging voor het team van Jan Koopman om over de Oldenzalers heen te gaan. Om 10.00 uur begint de strijd tussen Reutum 4 en Losser 5. Een kans op eerherstel voor de thuisploeg na het gelijke spel bij SDC’12 6 vorige week (2-2). Losser wist nog maar één wedstrijd te winnen dus de doelstelling voor Reutum 4 als nummer twee van de competitie moge duidelijk zijn: winnen. De vrouwen van Reutum gaan op pad naar Vasse om de drie punten mee te nemen. Dat zal normaliter gaan lukken, aangezien de ploeg uit Vasse nog geen enkel punt heeft gepakt deze competitie.  
 
Voor VV Reutum 1 staat een verre uitwedstrijd op het programma. Voor hen geen koale kermis, maar een gezellige busreis met supporters. Na wederom een puike prestatie tegen Eilermark is Reutum nog steeds ongeslagen. Tegenstander AZC  uit Zutphen heeft al drie duels verloren, maar dankzij twee overwinningen staat het nog op een prima achtste plek. Kan Reutum de ongeslagen status behouden? Je kunt het van dichtbij zien als je mee gaat met de bus.  
 
Allen een fijn (voetbal)weekend!   
 
Uitslagen vrijdag 4 november 2022
Reutum 35+1 - BZSV de Blauwwitters 35+2 ----3-0
Fleringen 35+1 - Reutum 35+1 ----0-4
Reutum 35+1 - TVC '28 35+1 ----4-0
Stevo 35+1 - Reutum 35+1 --- 0-2
 
Uitslagen zaterdag 5 november 2022
Reutum JO19-1 - TVC '28 JO19-2----1-4
Reutum JO17-1JM - Tukkers De JO17-1 ----0-3
Reutum JO15-1 - DOS '37 JO15-1 ----1-1
Reutum JO13-1 - Tukkers De JO13-1 ----4-2
Reutum JO11-1 - Enter Vooruit JO11-1JM ----11-3
KOSC JO10-1 - Reutum JO10-1----4-4
Heracles avc JO8-2 - Reutum JO8-1JM----2-8
Senioren uitslag zaterdag 5 november 2022
Grol 4 - Reutum 2 ---- 2-0
Programma zondag 6 november 2022
AZC 1 - Reutum 1 ----1-1
Reutum 4 - S.V. Losser 5----2-2
Reutum 35+1 - Quick '20 35+1 ----5-5
Vasse VR1 - Reutum VR1----0-5
 
Programma Tweede Klasse I
Programma - Uitslagen zaterdag 5 november 2022
ATC'65 1 - SDC '12 1 ---- gestaakt vanwegen omstandigheden
Bon Boys 1 - Stevo 1 ----2-2
Uitslagen zondag 6 november 2022
AZC 1 - Reutum 1 ----1-1
BWO 1 - Witkampers 1 ----4-2
Eilermark 1 - Vorden 1 ----3-3
Schalkhaar 1 - Tukkers De 1----1-2
Suryoye-Mediterraneo 1 - Lemelerveld 1 ----2-2