nieuws   10 november 2022     1 foto
Presentatie clubblad VV Reutum

In een overvolle kantine is afgelopen donderdagavond het clubblad uitgereikt aan voorzitter Frank Droste. Namens de redactie presenteerde Maurice Kuipers het door Jordi Lammerink prachtig vormgegeven clubblad

Op zoek naar de kick  van het voetbal is de rode draad van het 45e clubblad.
Boeiende interviews, mooie verhalen, geweldige foto’s. Natuurlijk volop aandacht voor de promotie van het eerste elftal, feest van herkenning tussen de spitsen Sam en Sammie Armenteros en een gesprek tussen twee toptrainers, Ron Jans en Peter Bokma.

Natuurlijk ook bekende items als onze sponsor Bays, voetbal familie Morskieft, club vrouw Daniëlle Huiskes en nog veel meer.

Elk gezin in Reutum en Haarle krijgt  (voor) dit weekend een exemplaar van het clubblad in de bus als dank voor alle support in het (de) afgelopen jaren voor de VV Reutum.
We wensen iedereen veel leesplezier.