nieuws   19 juni 2022     1 foto
Overweldigende reacties busreis

Nadat woensdagavond het bericht eruit ging dat Kamphuis Sloopwerken en Morskieft Sfeermakers een bus gingen sponsoren en je dus met de bus naar Reutum 1 kon, ontplofte werkelijk de mailbox met aanmeldingen !
Ondertussen had de voorzitter contact gehad met Gebr. Poppink, ook zij gaven meteen aan dat ze ook mee wilden doen met het sponsoren van de bussen. Bouwbedrijf Steggink en Jong Reutum hadden ook al contact gezocht met het bestuur, en gaven aan dat ook zij mee wilden doen.

Uiteindelijk hebben we 4 bussen vol die morgen zullen afreizen naar BWO om onze jongens aan te moedigen.

Iedereen die mee kan heeft hiervan bericht ontvangen per mail. Hierin staat aangegeven in welke bus je zit. Graag allemaal op tijd aanwezig en plaatsnemen in de bus waarin je bent ingedeeld.

Denk (jeugdspelers ) aan de Reutum outfit!

We maken er een mooie dag van samen !