nieuws   27 januari 2019     1 foto
Mia Holsink winnaar 2e periode Toto


De winnaar van de 2e periode is bekend. Mia Holsink had net 1 punt meer dan W.Wichman en T. Huiskes. Mia had 42 punten bijeen gesprokkeld. Deze periode zijn er minder punten gespeeld als in de eerste periode. Om duidelijk te maken hoe spannend het was had F. Veenhuis 40 punten. Nu zitten we dus ook op de helft van de TOTO en kan er een tussenbalans opgemaakt worden. De koploper van het algemeen klassement heeft bijna 90 punten. De nummers 2 en 3 hebben 2 punten minder, hier weer achter zitten weer 2 spelers met 3 punten minder en dan een vijftal met 4 punten minder. Al met al, met een paar goede ronde’s kunnen er nog heel veel spelers het klassement winnen! En er zijn natuurlijk nog de weekprijzen en de periode’s 3 en 4 te winnen..

Iedereen veel Succes!!