nieuws   31 maart 2019     1 foto
Mia Holsink ook winnaar van de 3e periode TOTO.


De winnaar van de 3e periode is bekend. Mia Holsink heeft, nadat ze ook de 2e periode heeft gewonnen, ook de 3e gewonnen. Zeer knap resultaat. Ze heeft 3 punten meer dan Harry Rikhof en 4 punten meer dan Theo Dijkers. Mia heeft 48 punten bijeen gesprokkeld. Deze periode zijn er evenveel punten gespeeld als in de eerste periode. We gaan vanaf aanstaand weekend de laatste periode in en er kan dus een tussenbalans opgemaakt worden. De (geheime) koplopers van het algemeen klassement hebben al 129 punten. Er zijn maarliefst 2 koplopers aan het einde van deze derde periode. De nummers 3 en 4 hebben 1 en 2 punten minder, hier weer achter zitten 6 spelers met 5 punten minder. Al met al, met een paar goede ronde’s kunnen er nog heel veel spelers het klassement winnen! En er zijn natuurlijk nog de weekprijzen en periode 4 te winnen..

Iedereen veel Succes!!