maandag 21 augustus: Klusdag bij VV Reutum
Terug
maandag 21 augustus: Klusdag bij VV Reutum
Laatst bijgewerkt:

De laatste maandag van de bouwvak (dit jaar 21 augustus 2023) is bij VV Reutum al meer dan 30 jaar de dag dat de lijnen worden uitgezet op de velden.
Daarnaast zullen er vanaf 9.30 uur (de koffie is klaar) allerlei soorten werkzaamheden worden verricht om ervoor te zorgen dat de accommodatie er weer spik en span bij ligt voor de start van het nieuwe seizoen
We hebben gelukkig jaarlijks op deze dag de steun van een redelijk aantal vaste vrijwilligers, maar kunnen nog zeker extra “nieuwe”  handjes gebruiken. Vele handen maken licht werk.
Kun je niet de hele dag: geen nood, elk uurtje ondersteuning is meegenomen.
Tussen de werkzaamheden zorgen de kantinevrijwilligers voor de broodnodige versterking en na afloop zullen de werkzaamheden worden geëvalueerd en er zal natuurlijk ook vooruitgekeken worden naar het nieuwe seizoen onder het genot van een hapje en drankje.

Hopelijk tot maandag 21 augustus.

Recent nieuws